Najnowszy quad Polaris

Motoryzacja kojarzy nam się przede wszystkim z samochodami, których jest tak wiele i przedstawiane są w tak wspaniałych i niezwykłych odsłonach, że można wręcz oszaleć dlatego, że nie mamy odpowiedniej ilości pieniędzy aby je zdobyć. Choć tak właśnie nam się wydaje, to motoryzacja jest rozwinięta na wiele działów – nie tylko na samochody, ale także na motocykle czy ostatnio bardzo popularne quady.

Quady to pojazdy, które w nieodpowiednich rękach są dość niebezpieczne – niestety bardzo wielu ludzi decyduje się na kupno quadów nawet małym dzieciom, ponieważ taka jest moda – pamiętajmy, że tego robić nie powinniśmy i liczy się przede wszystkim niebezpieczeństwo. Bezpieczeństwem powinni kierować się ludzie nie tylko w stosunku do dzieci ale także w stosunku do siebie. Jeśli jesteśmy odpowiedzialni i interesuje nas kupno quada albo po prostu ta tematyka, powinien zainteresować nas najnowszy model quada firmy Polaris, noszący nazwę Sportsman WV850 H.O.

Co takiego nadzwyczajnego jest w tym właśnie modelu? Model ten to quad, który pokona właściwie każdy teren – nie ma takiej powierzchni jaka byłaby dla niego problemem. Co ciekawe, ta nowość Polaris charakteryzuje się wykorzystaniem technologii, która do tej pory była tylko w przypadku pojazdów wojskowych, a więc chodzi tu o opony, których nie sposób przebić. Opon nie trzeba pompować a jednostką napędową jest jednostka o pojemności 850 cc, o pojemności 44 litra. Limitowana edycja warta będzie 46 tysięcy złotych.