Mini Hatch5door – dlaczego jest wyjątkowe?

0
575

Samochody marki Mini od zawsze budziły wiele pozytywnych emocji. Małe, zgrabne i kompaktowe modele zyskiwały szerokie grono fanów i odbiorców. Przez wiele lat producent budował swoją renomę za pomocą najmniejszych modeli, jednak z czasem firma chciała poszerzyć grono swoich potencjalnych odbiorców. W ten sposób zrodził się pomysł na stworzenie Mini z nadwoziem pięciodrzwiowym, które będzie odpowiednie nie tylko dla ceniącego styl singla, ale również dla głowy rodziny, która jednocześnie nie chce tracić możliwości posiadania w swoim garażu samochodu ze znaczkiem ulubionej marki. W dzisiejszym artykule powiemy sobie nieco więcej o zaletach modelu Mini Hatch5door. Zachęcamy do dalszej lektury!

Nie traci stylu Mini

Samochody Mini to od zawsze synonim stylu i sposobu na wyróżnianie się wśród tłumu. Charakterystyczny design oraz nietuzinkowe rozwiązania sprawiają, że praktycznie każdy jest w stanie odróżnić samochody tej marki na ulicy. Rosnąca konkurencja i coraz większe wymagania kierowców sprawiły, że producent musiał sobie uświadomić fakt, że do utrzymania się w branży konieczne jest zdobycie jak największego grona potencjalnych odbiorców. Właśnie dlatego dokonano znakomitego zabiegu, który miał na celu wejście do segmentów nieco większych i bardziej rodzinnych aut. Krok ten okazał się wielkim sukcesem również dzięki temu, że mimo większych gabarytów i przestronnego wnętrza, Mini Hatch5door nadal pozostało takie, jakie uwielbiają kierowcy i miłośnicy marki.

Duże i przestronne wnętrze

Wśród największych zalet należy wskazać wielkość wnętrza w nowym Mini Hatch5door. Dodatkowa para drzwi oczywiście poprawia komfort, jednak zdecydowanie najważniejsza jest tutaj pojemność i przestronność nowego Mini. Duży i ustawny bagażnik, duża ilość miejsca na nogi oraz komfortowa pozycja na każdy z siedzeń sprawia, że małe Mini urosło do rangi samochodu rodzinnego, który idealnie sprawdza się do wakacyjnych wypadków za miasto z najbliższymi. Możliwość zapakowania dużej ilości bagażu oraz komfort podczas jazdy to tylko niektóre z zalet modelu Mini Hatch5door.

Zalety 5-drzwiowego nadwozia

Pięcioro drzwi w samochodzie osobowym niesie za sobą wiele zalet. Można tutaj wyróżnić m.in. łatwy dostęp do tylnego rzędu siedzeń oraz możliwość wygodnego przewożenia dzieci w fotelikach. To tylko niektóre z cech, które jeszcze do niedawna były nieosiągalne dla modeli marki Mini. Model Hatch5door wprowadził więc bardzo dużo świeżości i uzupełnił lukę w gamie producenta.

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Oprócz dbałości o poprawę komfortu oraz funkcjonalności samochodu, a także wprowadzanie coraz ciekawszych zabiegów stylistycznych, Mini nie zatraciło przywiązania do wysokiej jakości wykonania swoich samochodów. Warto w tym miejscu również zaznaczyć, że ceny nowych samochodów tej marki zdecydowanie nie należą do najwyższych w swoich segmentach. Mini Hatch5door możemy mieć już za około 120 000 zł, a atrakcyjna forma finansowania za pomocą leasingu jeszcze mocniej uatrakcyjnia tę ofertę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj