Dlaczego warto skorzystać z oferty salonu Suzuki Moto Horiz?

0
13359

Marka Suzuki od wielu lat stara się zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców, tworząc samochody na bazie najnowocześniejszych rozwiązań. Oprócz technologii twórcy marki Suzuki starają się dbać o potrzeby swoich klientów poprzez sprawne serwisy, przeglądy oraz inne usługi. Dlaczego warto skorzystać z oferty marki Suzuki i już dziś wybrać się do salonu?

Salon Suzuki Moto Horiz Warszawa – Precyzja i technologia w najlepszym wydaniu

Suzuki to japoński producent samochodów, motocykli, a także silników, którego początki sięgają 1909 roku. Od tego czasu w ofercie marki Suzuki powstało wiele ciekawych propozycji. Współcześnie samochody i motocykle tej marki zyskują poważanie w krajach na całym świecie. Kierowcy cenią je za technologię, bezawaryjność oraz ciekawy design, który nie stanowi kopii propozycji innych producentów. Samochody marki Suzuki dostępne są w wielu wariantach jak sedan, kombi, hatchback oraz w formie samochodów terenowych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty salonu marki Suzuki Moto Horiz?

Szeroka gama dostępnych modeli

W salonie https://suzuki.horiz.pl/ w Warszawie kierowcy mogą liczyć na szeroką gamę dostępnych modeli, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pracownicy salonu bardzo chętnie przedstawiają dostępne oferty oraz formy kredytowania samochodu. Kierowcy mogą liczyć także na wybór samochodów używanych oraz możliwość dobrania nowych wariantów według własnych potrzeb i preferencji. Wśród modeli znajdziemy oczywiście warianty, takie jak Suzuki Ignis, Ignis Sport, Swift, Jimny oraz wiele innych.

Sprawny serwis

Salon Suzuki Moto Horiz w Warszawie wyróżnia także sprawny serwis. Kierowcy w trakcie zakupu samochodu mogą zdecydować się na któryś z wybranych wariantów serwisowania, jak na przykład 4+przeznaczony dla samochodów starszych, niż 4 lata. Jedną z najciekawszych usług serwisowych jest pakiet 3+2, który oznacza kompleksową ochronę serwisową także po upływie 3-letniego czasu gwarancji. Oznacza to, że oferta serwisowa przedłużona jest o kolejne 2 lata, dzięki czemu kierowcy mogą cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem jazdy oraz szybką naprawą ewentualnych awarii powstałych w procesie użytkowania samochodu.

Dodatkowym atutem jest autoryzacja Bosch Car Service, która gwarantuje wysoki standard napraw – japońską jakość oraz niemiecką precyzję Bosch.

Na co jeszcze mogą liczyć klienci salonu Suzuki Moto Horiz?

Akcje serwisowe

Ze względu na fakt, iż Suzuki na bieżąco monitoruje stan używanych samochodów, chcąc wprowadzać najnowocześniejsze technologie, Suzuki oferuje ciekawe akcje serwisowe. Oferta ta przewidziana jest dla osób korzystających z Autoryzowanych usług serwisowych. Kierowcy serwisujący samochody poza ASO, mogą także liczyć na specjalne usługi, wystarczy na bieżąco śledzić stronę internetową.

Oryginalne akcesoria samochodowe

Na stronie internetowej każdy właściciel marki Suzuki może przejrzeć gamę dostępnych akcesoriów, którymi może poprawić wygląd swojego samochodu, aby stał się bardziej spersonalizowany. Wystarczy wejść na stronę internetową i zapoznać się z dostępnymi wariantami.

Intuicyjna strona internetowa

Salon Suzuki może poszczycić się nowoczesną i niezwykle intuicyjną stroną internetową. Wszelkie informacje zawarte umieszczone są w wygodnych zakładkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj