Skoda Rapid w wersji sport

0
17842

Skoda Rapid Sport

Fani czeskiej Skody mają powody do radości. Koncern ujawnił zdjęcia podrasowanej Skody Rapid. Oficjalne zaprezentowanie modelu miało miejsce na zlocie Grupy Volkswagena Worthersee 2013.

Już sama nazwa może naprowadzić na poprawny tok myślenia. Skoda Rapid Sport to agresywny sport, stylizowany szaleńczą i obdarzoną wielką mocą jednostkę napędową. Dynamiczności dla auta dodają szerokie koła, specjalnie wyprodukowane dla tego modelu sportowe felgi, boczne panele, szersze zderzaki i sportowy body kit, który został okraszony kontrastowymi kolorami o nazwie Corrida Red.

Wnętrze auta to sportowa kierownica Recaro, sportowy panel i podświetlane progi. Minimalizm w sportowych odmianach aut to nie nowość. Skoda Rapid w wersji Sport potwierdza tą tezę. Osoby, które lubią wygodę i większa ilość przydatnych funkcji, które pomagają prowadzić auto na pewno się zawiodą. Natomiast nie zawiodą się ci, którzy lubią większą ilość koni mechanicznych pod maską. Skoda jak na razie nie ujawniał, jaką jednostką napędzane będzie seryjnie produkowana Skoda Rapid Sport, ale już możemy się domyśleć, że nie bez powodu twórcy nastawili się na agresywność. Spekulacje mogą dochodzić do nawet 300-400 koni mechanicznych i napędzie na 4 koła. To czyniłoby ze Skody Rapid jeden z najpotężniejszych ,seryjnie produkowanych modeli.

Po raz kolejny Skoda pokazała, że lubi auta z zacięcie sportowym. Model Rapid jest tego idealnymi potwierdzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj