H-D V-Rod po tunningu

0
19901

H-D V-Rod

Harley-Davidson to legenda i absolutna klasyka wśród motocykli. Pojazdy te mają bardzo wielu zwolenników na całym świecie. Nie jest tez żadną tajemnicą, że są niejednokrotnie poddawane przeróbkom. Jedną z bardziej znanych firm, które specjalizują się w motocyklowym customingu jest Fireweed Inc. Fireweed Inc. posiada swój garaż także i w Polsce (w Warszawie, przy ul. Bema 65).

Tym razem przedmiotem zainteresowania speców od customingu stał się najszybszy ze wszystkich motocykli marki H-D, a mianowicie V-Rod. Za przerabianie tego modelu zabrał się polski garaż Fireweed Inc. Postawiono przede wszystkim na to, by poprawić komfort jazdy tym motocyklem oraz nieco zmodyfikować jego wygląd w taki sposób, by całość prezentowała się elegancko, ale nie traciła jednocześnie ostrego pazura. Przede wszystkim V-Rod uzyskał nowy, obniżony tył. Został ponadto pozbawiony tych elementów, które go obciążały w zbyt dużym stopniu. Wyeksponowane natomiast zostały szerokie koła motocykla. J

ak się okazało, jest to idealny sposób na to, by podkreślić masywność sprzętu – a z tej m. in. cechy słyną Harleye. Przeróbkom poddano także układ wydechowy pojazdu. Wyjątkowego charakteru V-Rod nabrał za sprawą wykonane ręcznie siedziska (firma Fireweed Inc. zajmuje się nie tylko przeróbkami, ale też i ręczną produkcją niektórych elementów motocykli, odwołując się przy tym do oldschoolowych stylizacji od dawna nie wychodzących z mody).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj