Gadżety zespołu Mercedes AMG Petronas

Szybka jazda to domena męskiej części populacji, uwidoczniona w praktyce wyścigami Formuły 1, czyli najszybciej poruszających się samochodów na świecie. Wyścigi potrafią być prawdziwą pasją wielu zwolenników, którzy nie tylko pilnie śledzą wszystkie konkurencje, ale też mają swoje ulubione kluby, którym wiernie kibicują. Jednym z nich jest Mercedes AMG Petronas z najsłynniejszym reprezentantem – Lewisem Hamiltonem.

Odzież sportowa dla fanów teamu Mercedes AMG

Zespół znanego niemieckiego koncernu samochodowego to dwóch zawodowych kierowców wysokiej rangi, którzy uczestnicząc w zawodach reprezentują koncern barwami w tonacjach czerni, bieli i szarości.

Sklep internetowy dla fanów różnych dyscyplin sportowych zgromadził kolekcję odzieży w barwach zespołu, pozwalającą zainteresowanym miłośnikom szybkiej jazdy i Mercedesa na wyróżnianie się z tłumu charakterystycznymi strojami i symboliką. W ofercie znalazły się zarówno koszulki typu t-shirt, jak i efektowne sportowe kurtki, które świetnie sprawdzą się podczas wypadu za miasto czy jazdy na motorze.

Dla fanów zespołu Mercedes koszulka dostępna jest w wielu wersjach wzorniczych, w kolorach czarnym i białym, ale również w ciekawej kombinacji czarno-szarej z nazwiskami Lewisa Hamiltona i Nico Rosberga – dwóch najważniejszych postaci teamu. Wszystkie modele idealnie sprawdzą się podczas codziennego noszenia na ulicę czy zajęcia sportowe.

Przydatne i praktyczne gadżety

Odzież może być ciekawym i skutecznym sposobem na zamanifestowanie swojego poparcia dla słynnego niemiecko-brytyjskiego zespołu. Poza klasycznymi koszulkami i kurtkami fani mogą znaleźć też dla siebie przydatne drobiazgi, które sprawdzą się w różnych okolicznościach poprawiając komfort życia i jednocześnie eksponując preferencje właściciela.

Do takich przydatnych gadżetów zalicza się torba lub plecak, niezbędne na turystycznych wypadach za miasto, wycieczkach rowerowych, ale również jako wyposażenie do szkoły, pracy czy na trening.

Nie można również zapomnieć o tak nieodłącznym elemencie wyposażenia kierowcy rajdowego, jak symbolizująca zespół Mercedes czapka, która bywa w pewien sposób przypisana do sylwetki uczestnika Formuły 1. Dostępna w wersji czarnej lub srebrnej z symbolami koncernu i odpowiednim napisem może być dodatkiem do codziennego stroju zarówno latem, jak i zimą.