auto detailingWydawać by się mogło, że prawidłowe dbanie o auto ogranicza się do dokonywania potrzebnych napraw, regularnego mycia, czy wymian płynów i opon. Nic bardziej mylnego, ponieważ, aby dysponować autem, które nie tylko nienagannie się prowadzi, ale również dobrze wygląda warto zainteresować się auto detailingiem. Czym jest więc auto detailing i komu zlecić jego wykonanie?

Auto detailing – czym jest?

Car detailing to nic innego, jak bardzo dokładne czyszczenie, mycie, woskowanie i polerowanie zarówno lakieru, jak i wnętrza samochodu. Usługi tego typu świadczone są przez profesjonalne firmy, które na co dzień w swojej pracy dysponują zaawansowanymi kosmetykami samochodowymi.

Bezpośrednim celem detailingu jest doprowadzenie samochodu do takiego stanu, aby był on taki, jak w chwili wyjechania z fabryki. Warto pamiętać, że efekty osiągane są bez bezpośredniego względu na wiek auta. Doświadczeni detailerzy są w stanie przywrócić dawny blask nawet 30 – letnim pojazdom.

Na jakie usługi możemy liczyć w ramach auto detailingu?

Detailing pojazdowy jest pojęciem bardzo obszerny. Oznacza to, że w ramach auto detailingu możemy liczyć na wiele zróżnicowanych usług. Podstawową jest dokładne mycie i czyszczenie. Dzięki temu uwidaczniają się wszystkie rysy i głębsze uszkodzenia regenerowanej powierzchni. Mycie pojazdu odbywa się przy użyciu przyjaznych karoserii i ekologicznych detergentów.

Kolejne etapy prac bezpośrednio zależą od uwidocznionych podczas mycia defektów i kończą się bardzo dokładnym zabezpieczeniem. Jeżeli lakier pojazdu wymaga zaawansowanych prac, specjalista może zaproponować Ci korektę lakieru, która może przebiegać wieloetapowo i obejmować wszystkie elementy pojazdu. Usługi w ramach detailingu wnętrza również dostosowane są do potrzeb i charakteru uszkodzeń.

Wiele firm świadczy również usługi w sposób kompleksowy. Dzięki temu powierzając swoje auto wyspecjalizowanemu przedsiębiorstwu masz pewność, że specjaliści o jego wygląd zadbają w każdym calu. Kompleksowe usługi detailingowe dedykowane są dla każdego właściciela samochodu, nie tylko miłośnika motoryzacji.

Komu zlecić auto detailing?

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje auto prezentowało się idealnie, wybieraj usługi car detailingu świadczone przez doświadczone przedsiębiorstwa. Wybierając detailera, sprawdź jego poprzednie realizacje, stronę internetową, a także profile w mediach społecznościowych. Firma, która nie ma nic do ukrycia chętnie dzieli się osiąganymi przez siebie efektami, co pozwala Ci na dokonanie ich analizy.

Na szczególną uwagę zasługuje firma WOW Detailing z Białegostoku. Tworzą ją doświadczeni w detailingu pasjonaci motoryzacji, którzy każde auto traktują jak swoje własne.

1 KOMENTARZ

  1. no właśnie mnie namawiają na takie spa dla auta i poważnie rozważam. koszt nie mały, więc warto się rozeznać. co byście polecili jako powłokę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here