26 kwietnia 2014 r. w Przasnyszu odbyło się III Otwarcie Sezonu Motocyklowego organizowane przez Grupę Motocyklową „ROD” zrzeszoną w Auto Moto Klubie „Rzemieślnik” w Przasnyszu.

Spotkanie motocyklistów z całego kraju rozpoczęło się rejestracją na przasnyskim rynku, gdzie gości przywitał Burmistrz Przasnysza Pan Waldemar Trochimiuk. Motocykliści po uformowaniu kolumny przy asyście przasnyskiej Policji udali się na Mszę Świętą do Kościoła p.w. Chrystusa Zbawiciela.

Po poświęceniu motocykli na koniec mszy, ponownie sformowano kolumnę w celu przejazdu przez Przasnysz. Parada była bardzo efektowana, wielu mieszkańców podziwiało przejazd pozdrawiając motocyklistów.

Głównym miejscem spotkania był Zalew w Karwaczu, gdzie dla gości przygotowano ciepły posiłek, dobrą rockową muzykę i wiele innych atrakcji, międzyinnymi przejazdy poduszkowcem po zbiorniku wodnym.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, poznania nowych ludzi oraz zaplanowania wspólnych wypadów w wakacje. Zgodnie z rejestracją w III Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego – Przasnysz 2014 wzięło udział 317 motocykli. Impreza rozrasta się z roku na rok i mamy nadzieję, że w przyszłym roku dobijemy do 500 motocykli. W tym roku plany te pokrzyżowała trochę deszczowa pogoda.

III Otwarcie Sezonu Motocyklowego – Przasnysz 2014 organizowane było razem z Urzędem Gminy w Przasnyszu, Ochotniczą Strażą Pożarną w Karwaczu oraz Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach obchodów „Powiat Przasnyski – Mazowiecką Stolicą Kultury 2014”.

Organizatorzy dziękują przede wszystkim przybyłym motocyklistom, a także licznym partnerom i sponsorom, bez których impreza ta byłaby trudna do zorganizowania.

Dziękujemy i do zobaczenia na Zamknięciu Sezonu we wrześniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here