Jazda na motocyklu to wspaniałe, aczkolwiek niezbyt tanie hobby. Aby podróżowanie jednośladem było przyjemne i bezpieczne konieczna jest odpowiednia odzież i dodatki. Wśród nich są rękawice. Powinny być wygodne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jedną z firm oferujących szeroki wybór doskonałej jakości rękawic dla motocyklistów jest Held.

Odzież motocyklowa marki Held od lat uznawana jest za jeną z najbezpieczniejszych i najwygodniejszych. Natomiast rękawice tej marki zajmują najwyższe miejsca na listach polecanych produktów miłośnikom motorów. Wybierając rękawice dla siebie zwróć szczególną uwagę na poniższe modele.

  • Rider

Rider to linia rękawic tekstylnych. Są idealne dla osób, które nie lubią rękawic skórzanych. Są lekkie i przewiewne, a jednocześnie dobrze zabezpieczają dłonie podczas jazdy. Ich niewątpliwą zaletą jest niewygórowana cena. Powinny się nimi zainteresować przede wszystkim osoby zaczynające swoją przygodę z motocyklami.

  • Backflip

To rękawice tekstylno-skórzane. Ich wewnętrzna część wykonana jest ze sztucznej skóry, bardzo wytrzymałej, a równocześnie miękkiej i wygodnej. Zewnętrzna część rękawicy wykonana jest z materiału, co ułatwia oddychanie skórze podczas jazdy. Specjalne wzmocnienia z tworzywa sztucznego ochraniają kostki. Ten model rękawic nie należy do najdroższych i doskonale nadaje się dla tych, którzy dopiero poznają czym jest podróżowanie motocyklem.

  • Thrux II

Thurx II to rękawice skórzane z najwyższej półki. Ich wnętrze wykonane zostało z miękkiej i odpornej skóry kangura. Do wykonania zewnętrznej części rękawic wykorzystano kozią skórę. Ten model posiada utwardzenie z tworzywa sztucznego ochraniające kostki. Dzięki płaskim szwom te rękawice held są bardzo wygodne.

  • Chikara RR

To kolejny model rękawic motocyklowych dla prawdziwych miłośników ostrej jazdy. Do ich produkcji wykorzystano skórę kangurzą oraz koźlą. Specjalne wzmocnienia chronią kostki, a delikatna skóra na palcach pozwala na obsługę smarfona. Warto też wspomnieć o wygodnym zapięciu na rzepy, które pozwala dostosować wielkość rękawicy do potrzeb użytkownika.

  • Air n Dry

To najwyższej klasy rękawice motocyklowe. Wykonane w całości ze skóry kangurzej. Wewnętrzna część jest perforowana dla lepszej przyczepności i wygody użytkowania. Rękawice są wzmacniane tworzywem sztucznym zapewniającym ochronę dłoni podczas ewentualnego wypadku. Regulowane zapięcia ułatwiają dostosowanie rękawic do potrzeb konkretnego użytkownika.

Jazda na motorze to wspaniałe i niestety niezbyt tanie hobby. Aby móc bezpiecznie podróżować na wymarzonym jednośladzie trzeba mieć odpowiedni strój a także dodatki takie jak kask czy rękawice. Wybierając dla siebie te ostatnie nie należy oszczędzać. Dobrej jakości rękawice ułatwiają prowadzenie pojazdu, zabezpieczają przed chłodem a także chronią przed najczęstszymi obrażeniami, występującymi podczas jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj