Kask motocyklowy powinien zapewnić nie tylko odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, ale także komfort użytkowania. Wpływa na to między innymi to, jak przygotowany został system wentylacji. Model jakim jest kask HJC I70, zapewnia wydajne rozwiązanie z wykorzystaniem technologii ACS. To duża zaleta, którą doceni każdy motocyklista, który spędza na motocyklu wiele godzin.

Takie kaski będą w stanie sprawdzić się:

  • na torze,
  • podczas weekendowego wyjazdu,
  • podczas jazdy miejskiej.

Dobry system wentylacji staje się szczególnie przydatny, gdy regularnie korzysta się z motocykla. Wówczas niedopasowany kask może powodować bóle karku, czy głowy. Niskiej jakości system wentylacji ograniczy komfort podczas jazdy. Gdy dochodzić będzie do zaparowywania szyby, może to prowadzić do zmniejszenia także bezpieczeństwa.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone marki kasków?

Zdecydowanie się na produkty renomowanych producentów, pozwala kupić takie kaski, które wykonane są z lepszej jakości materiałów. Najlepsze firmy starannie selekcjonują je, zanim zostaną zastosowane w produkcji. W ten sposób kaski HJC I70 są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Powłoka jest pokryta specjalną powłoką, która skutecznie zapobiega zarysowaniom. Natomiast skorupa wykonana jest z wykorzystaniem poliwęglanu. Producent zastosował innowacyjne technologie, które pozwoliły uzyskać zaawansowaną strukturę. Jest ona z jednej strony bardzo wytrzymała, a z drugiej strony lekka. Mając małą wagę, kask HJC I70 będzie w stanie doskonale sprawdzić się nawet przy długiej jeździe na torze.

Jak wnętrze kasku wpłynie na komfort użytkowania?

We wnętrzu kasku motocyklowego znajduje się nie tylko system wentylacji. Producenci stosują także wyściółkę. Lepiej wykonana będzie w stanie zapewnić brak występowania dyskomfortu, choćby w postaci bolących uszu. Dobrze jest, gdy wybrany model oferuje, także możliwość wygodnego zamontowania wyściółki. Zapewnia to kask HJC I70. Zastosowano w nim doskonałej jakości materiał, który jest antybakteryjny. W ten sposób jest w stanie zapewnić zachowanie świeżości przez dłuższy czas. Natomiast łatwość demontażu pozwala wygodnie uprać wyściółkę. W połączeniu z doskonale wykonanym systemem wentylacji kaski HJC I70 zapewniają doskonały komfort użytkowania. W kasku producent zastosował nowoczesną technologię zaawansowanego systemu kanałów. Pozwala to skutecznie usuwać wilgoć z wnętrza skorupy. Natomiast efektywna wymiana powietrza jest w stanie zapewnić między innymi niższy poziom hałasu podczas jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj