Pożyczka na samochód – pozabankowe rozwiązania

0
934

Wielu ludzi nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Każda osoba, która chociaż raz pozostała bez pojazdu na dłuższy czas, niewątpliwie potwierdzi, ile znaczy w codziennym życiu. Stanowi główny środek transportu do pracy, sklepów i wielu innych, codziennie odwiedzanych miejsc. Posiadając sprawny samochód jesteśmy niemal nieograniczeni w kwestii przemieszczania się po kraju i za granicą. Sprawdźmy, czy pożyczka na samochód to to dobre rozwiązanie.

Nowy czy używany samochód?

Kupując samochód wprost z salonu, możemy cieszyć się prestiżem bycia pierwszym właścicielem pojazdu. Ma to szczególne znaczenie dla osób, dla których szczególnie liczą się walory wizualne. Samochody z salonu pozbawione są jakichkolwiek rys, wgnieceń, zadrapań, zapachów czy wytarć.

Warto jednak pamiętać, że dotyczy to również wszystkich podzespołów, które odpowiadają za mechaniczne i elektryczne funkcje pojazdu. Jesteśmy więc niemal pewni bezawaryjności w pierwszych miesiącach użytkowania. Jest to duża zaleta, jak doskonale bowiem wiemy, naprawy pojazdu zawsze wiążą się ze sporymi wydatkami. Minusem jest jednak fakt, że nowe samochody tracą bardzo szybko swoją wartość – po upływie trzech lat mogą kosztować nawet połowę mniej.

Z kolei największą zaletą samochodu używanego jest możliwość kupienia pojazdu z lepszym wyposażeniem, czy mocniejszym silnikiem w tej samej cenie. Warto również pamiętać, że sprawne auto używane może kosztować cechować się niskimi kosztami utrzymania.

Co więcej, w wielu przypadkach nie musimy od razu kupować ubezpieczenia, gdyż mamy możliwość korzystania z obecnego lub rekalkulacji stawki. W przypadku zakupu samochodów używanych musimy się jednak liczyć z częstszymi usterkami, jak również ryzykiem „ukrycia” wad samochodu przez sprzedającego.

Pożyczka na samochód z instytucji pozabankowej – czy warto?

Rynek samochodowy w Polsce cały czas funkcjonuje na wysokich obrotach. Kupujemy głównie samochody używane z polskiej dystrybucji lub zza granicy. Na portalach ogłoszeniowych co chwilę umieszczane są nowe oferty zarówno na auta za kilka tysięcy, jak również na wyższej klasy pojazdy. Z pewnością każda osoba posiadająca prawo jazdy, ma lub miała swój wymarzony model.

Niekiedy jednak nasze możliwości finansowe nie pozwalają na zakup samochodu. Problem pojawia się szczególnie wtedy, gdy potrzebujemy auta, aby dostać się do nowej pracy czy szkoły. Co zatem zrobić, jeśli nie mamy odłożonej wystarczającej kwoty? Pożyczka na samochód z instytucji pozabankowej zapewnia szybki zastrzyk pieniędzy, bez zbędnych formalności.

Szybka i bezpieczna pożyczka na samochód od TAKTO Finanse

Kiedy już zdecydujesz jaki jest Twój wymarzony samochód, sprawdź ofertę TAKTO Finanse. Bezpieczne pożyczki nawet do 10 tysięcy złotych, rozłożone na wygodne i niskie miesięczne raty. Dzięki wsparciu TAKTO Finanse masz pewność, że miesięczne zobowiązania nie nadszarpną Twojego domowego budżetu, a pożyczka na samochód spełni marzenie o upragnionym aucie.

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Źródło: taktofinanse.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj