Statystyki są zatrważające. Wypadki z udziałem dzieci zdarzają się niemal każdego dnia. I o ile nie jesteśmy w stanie uciec od wszelkich niebezpieczeństw na drodze, tak jesteśmy w stanie zadbać o najlepszą ochronę naszych smyków. Pomocny w tym zakresie jest Romer Kidfix III S, którego starannie opracowana i przemyślana konstrukcja została wyposażona w liczne zabezpieczenia. Wszystko po to, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo najmłodszym pasażerom.

Każdy rodzic powinien dołożyć wszelkich starań, aby uchronić swoje dziecko przed urazami, do jakich może dojść na skutek kolizji czy wypadków drogowych. Gwałtowne hamowania czy uderzenia mogą być źródłem poważnych urazów. Warto zatem jak najlepiej się przed nimi ochronić, wybierając fotelik Kidfix III S, który powstał z myślą o tym, aby zapewnić bezpieczeństwo od stóp, aż do główki maluszka.

Innowacyjne systemy bezpieczeństwa

Fotelik Romer Kidfix III S wyróżnia się na tle innych, konkurencyjnych modeli, przez co z powodzeniem może pretendować do miana lidera – zarówno w dziedzinie bezpieczeństwa, jak i wygody przewożenia. Skupmy się jednak na ochronie, bo to ona powinna być najważniejszym kryterium pośród wyboru najlepszego fotelika. Producent zastosował kilka sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest Secure Guard, który zabezpiecza okolice brzucha dziecka, wykorzystując czwarty punkt zaczepienia pasa bezpieczeństwa. Dzięki temu siły działające na brzuch podczas ewentualnego zderzenia są redukowane, aż do 35 %.

Kolejnym systemem jest technologia SICT, która zapewnia lepszą ochronę podczas uderzeń bocznych. Redukcji ulega siła uderzenia, zanim ta zdąży dotrzeć do dziecka.

Foteliki Romer Kidfix III S wyposażone są także w unikalną nakładkę XP-Pad, która ma za zadanie skrócić odległość, jaką ma do pokonania głowa przy zderzeniu czołowym. W efekcie, podbródek nie uderza o klatkę piersiową, a przez to nie nadweręża kręgów szyjnych i karku. Szarpnięcie jest zatem mniej odczuwalne dla malucha i nie powoduje takiego dyskomfortu.

Na uwagę zasługuje również specjalny wypełniacz, który znajduje się we wnętrzu fotelika. Pochłania do 30% energii oddziałującej na głowę, kark i klatkę piersiową dziecka.

Komfortowe i bezpieczne oparcie

Foteliki Romer Kidfix III S wyposażone są w opcję aż trzykrotnego wydłużenia oparcia, przez co zapewniają zarówno wygodę podczas jazdy, jak i wyjątkowe bezpieczeństwo. Głęboki zagłówek zabezpiecza przed urazami odcinek szyjny kręgosłupa, ale również zapewnia większą przestrzeń dla malucha. Umożliwia także jego dopasowanie do wzrostu oraz budowy anatomicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj