Co to jest ubezpieczenie assistance samochodu?

0
1949

Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych kłopotów z autem, które nie są skutkiem zderzenia lub stłuczki? Assistance to polisa, dzięki której możesz szybko i bezstresowo poradzić sobie z problemami w trakcie każdej podróży. Z artykułu dowiesz się, co zawiera i jakie są zalety assistance.

Czym jest ubezpieczenie assistance samochodu?

Polisa assistance zapewni Ci pomoc w niespodziewanych awariach, takich jak np. rozładowany akumulator czy przebite koło. Gdy w trasie zabraknie Ci paliwa, zniszczysz kluczyki lub Twój samochód nagle odmówi posłuszeństwa, to dodatkowe wsparcie jest na wagę złota.

Chroniony jest nie tylko pojazd, ale także Ty, jak i osoby, z którymi podróżujesz. W razie awarii pojazdu możesz liczyć na nocleg w hotelu lub transport do miejsca docelowego na koszt ubezpieczyciela.

Polisa assistance samochodu to ubezpieczenie dobrowolne, jednak warto się na nie zdecydować, aby w razie awarii czy kolizji móc liczyć na wsparcie specjalistów oraz natychmiastową pomoc.

Co daje ubezpieczenie assistance samochodu?

Wykupując assistance, zabezpieczasz się na wypadek wystąpienia wielu sytuacji. Możesz liczyć m.in. na:

  • wymianę przebitej opony;
  • holowanie pojazdu do wskazanego przez kierowcę miejsca (do 200 km)
  • rozruch rozładowanego akumulatora;
  • samochód zastępczy;
  • złomowanie;
  • nocleg lub transport do domu lub miejsca docelowego dla Ciebie i Twoich pasażerów.

W LINK4 możesz skorzystać z trzech wariantów Assistance. W zależności od Twoich potrzeb dostępny jest:

  • Wariant podstawowy (Auto Assistance)
  • Auto Assistance Plus – dodatkowo, w stosunku do wariantu podstawowego, możesz skorzystać z auta zastępczego w razie awarii Twojego samochodu;
  • Auto Assistance Komfort – najbardziej rozbudowany wariant. Zawiera między innymi opiekę nad dziećmi, jeśli zostaniesz hospitalizowany lub jesteś ich jedynym opiekunem, czy też holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski i do 500 km od miejsca zdarzenia na terenie Europy.

Zalety ubezpieczenia assistance samochodu w LINK4

Rozbudowany zakres polisy to dowód na to, że ten rodzaj ubezpieczenia jest bardzo przydatny i zapewnia spokojne podróżowanie, nawet w przypadku nieprzewidzianych kłopotów. Dzięki Assistance podczas każdej awarii możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Możliwe jest to bez względu na porę dnia, pogodę czy też miejsce, w którym się znajdujesz.

Dużą zaletą jest bez wątpienia możliwość wybrania najbardziej odpowiadającego Tobie pakietu. Odwiedź stronę LINK4, gdzie znajdują się dokładne opisy wszystkich pakietów oraz ogólne warunki ubezpieczenia i wybierz jeden z trzech wariantów polisy assistance.

Assistance. Kompleksowa pomoc podczas awarii

Warto zadbać o bezpieczeństwo Twoich bliskich, Twoje oraz samochodu podczas wakacji, wyjazdu do rodziny czy w drodze do pracy. Dlatego ubezpieczenie assistance samochodu jest rozsądnym i praktycznym rozwiązaniem dla każdego kierowcy, bez względu na to, jak dużo podróżuje. Wykup assistance w LINK4 już dziś i nie obawiaj się niespodziewanych awarii.

Wybrany wariant ubezpieczenia Auto Assistance dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj