Zakładając oraz prowadząc własny biznes, nie wyobrażamy sobie funkcjonowania firmy bez sprawnego auta. Szukając odpowiedniego samochodu dla swojej firmy, skupiamy się nie tylko na modelu, marce oraz roczniku. Stajemy przed ważną decyzją wyboru rodzaju finansowania. Bardzo popularną od wielu lat formą finansowania samochodu firmowego jest leasing. Rozwiązanie to podsiada wiele korzyści, które warto poznać.

Po pierwsze: wygoda

Obecnie, aby stać się użytkownikiem auta w ramach leasingu, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Santander Consumer Multirent oferuje możliwość zawarcia umowy w kilku prostych krokach. Wystarczy zadzwonić na infolinię lub wypełnić formularz na stronie. W krótkim czasie skontaktuje się z nami specjalista, który po poznaniu naszych oczekiwań, omówi z nami szczegóły leasingu. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji finansowania wystarczy jedynie podpisać umowę i cieszyć się nowym samochodem. Do tego, na stronie Santander Consumer Multirent możemy samodzielnie obliczyć koszt i sprawdzić wysokość potencjalnej raty. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z aktualnej oferty promocyjnej. Może ona obejmować takie gratisy jak np. voucher o wartości 500 zł na akcesoria oraz usługi serwisowe.

Po drugie: korzyści finansowe oraz bilansowe

Każdy kto prowadzi firmę, doceni ten aspekt leasingu. W przypadku leasingu operacyjnego, który oferuje również Santander Consumer Multirent, raty leasingowe stanowią w całości koszt uzyskania przychodu, w wyniku czego właściciel firmy płaci niższe podatki. Leasing tego rodzaju jest również wliczany do wartości aktywów bilansowych, dzięki czemu suma aktywów nie ulega zmianie przy równoczesnym wzroście zysku. Leasing operacyjny nie jest uznawany za zobowiązanie, tym samym nie powiększa zadłużenia. Co więcej, pomaga w podtrzymaniu dobrego wizerunku firmy.

Po trzecie: usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe to bardzo ważny aspekty, który powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze leasingu w danej firmie. Santander Consumer Multirent udostępnia swoim klientom następujące opcje:

  • Ubezpieczenie;
  • Kartę paliwową;
  • Centrum Likwidacji Szkód;
  • e-Platformę.

Ubezpieczenie jest ważne, o tym nie trzeba nikogo przekonywać. W opcjach ubezpieczenia przy leasingu mamy do wyboru: Ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, Ubezpieczenie Assistance, Ubezpieczenie GAP, Ubezpieczenie na wypadek zgonu oraz niezdolności do pracy „Bezpieczne Finansowanie”. Wysokość kosztów danych ubezpieczeń ustala się indywidualnie. Santander Consumer Multirent proponuje również praktyczną oraz wygodną kartę paliwową, dzięki której w prosty sposób rozliczymy wszystkie tankowania auta. Nad bezpieczeństwem w podróży czuwa Centrum Likwidacji Szkód, które działa 24 godziny na dobę. Dzięki tej usłudze możemy być pewni, że nasz samochód zostanie szybko naprawiony, a my otrzymamy do dyspozycji auto zastępcze. Na umowy oraz wnioski naszego leasingu możemy mieć stały podgląd dzięki e-Platformie. To kolejny element wygodnej oraz praktycznej obsługi formalności związanych z leasingiem bez wychodzenia z domu.

Należy pamiętać, że nie wszystkie firmy posiadają wyżej wymienione usługi. Poszukując tej idealnej oferty dla naszej firmy, warto wybrać tę, która zapewni nam maksimum bezpieczeństwa oraz wygody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj