Toyota Yaris to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów w Polsce. W najnowszej generacji oferuje nie tylko wyjątkowy design, ale również szeroką gamę rozwiązań wspierających komfortową i bezpieczną jazdę. Co warto wiedzieć o nowej Toyocie Yaris 2020?

Co pod maską?

Wydajny i przyjazny dla środowiska napęd hybrydowy 1.5 Hybrid
Silniki hybrydowe już na dobre zadomowiły się w branży motoryzacyjnej. Obecnie coraz więcej modeli samochodów dostępnych jest także jako hybryda. Samochód zasilany jest wtedy przez podwójny silnik – spalinowy oraz elektryczny.

Najnowsza Toyota Yaris wyposażona jest w zaawansowaną 3-cylindrową jednostkę benzynową oraz w silnik elektryczny, który ma moc 80 KM. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technicznych sprawiło, że uzyskano nawet do 40 proc. niższego zużycia paliwa, a także do 20 proc. obniżono emisję CO2 w zestawieniu z poprzednim modelem. Dzięki temu nowa Toyota Yaris 2020 zapewnia świetne osiągi, a przy tym jest tak oszczędna.

Zaawansowane systemy dla komfortu i bezpieczeństwa

Idąc w ślad za nowoczesnymi technologiami, Toyota Yaris 2020 prezentuje szeroką gamę zaawansowanych systemów wpływających na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dużym atutem nowej generacji jest bogate wyposażenie standardowe, dlatego także ci klienci, którzy decydują się na podstawową wersję, mogą cieszyć się z wygody i korzystać z ochrony siebie i innych uczestników ruchu podczas podróży.
Wśród dostępnych rozwiązań w nowej Toyocie Yaris znajdują się:

  • inteligentny tempomat
  • układ wczesnego reagowania przy ryzyku zderzenia
  • system ochrony pieszych i rowerzystów
  • asystent pasa ruchu
  • system kontrolujący skrzyżowania
  • centralna poduszka powietrzna i 8 poduszek powietrznych

Wyjątkowe wzornictwo z zewnątrz i od środka

Nie można zapominać również o tym, że nowa Toyota Yaris 2020 to wyjątkowe wzornictwo, które natychmiast przyciąga uwagę. Samochód został zaprojektowany z naciskiem na najmniejsze detale.

Pod względem swojego wyglądu zewnętrznego nowa generacja została skrócona o 5 mm przy jednoczesnym poszerzeniu osi o 50 mm, co przełożyło się na łatwiejsze manewrowanie oraz przestrzeń dostępną wewnątrz.

W środku na kierowców czeka praktyczny kokpit, który wyposażony jest trzy wspomagające się nawzajem wyświetlacze: Multi-Information Display pomiędzy zegarami na kokpicie, kolorowy wyświetlacz projekcyjny prezentowany na przedniej szybie, a także dotykowy ekran na konsoli centralnej.

W salonach na klientów czeka nowa Toyota Yaris 2020 w wielu wersjach do wyboru: Yaris Active, Yaris Comfort, Yaris Premiere, Yaris Selection Elegant oraz Yaris Selection Style.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj