Auto wird von Arzt untersuchtJak zminimalizować ryzyko przy zakupie samochodu używanego? Jak kupić auto sprawne technicznie, pozbawione wad i skorzystać jeszcze z atrakcyjnego ubezpieczenia albo finansowania (kredytu lub leasingu dla przedsiębiorcy)? Odpowiedź jest prosta – wystarczy odwiedzić komis samochodowy Piaseczno.

Coraz więcej salonów dealerskich zajmuje się sprzedażą samochodów używanych. Ma to swoje uzasadnienie. Osoby kupujące nowe auta, często zostawiają swoje w rozliczeniu. W większości przypadków są to samochody, które zostały kilka lat wcześniej kupione w tym samum salonie. Poza tym na rynku aut z drugiej ręki jest bardzo duże zapotrzebowanie na pewne samochody używane. Klienci maja dość ryzyka zakupu samochodu powypadkowego, z wystrzelonymi poduszkami powietrznymi, zespawanego z trzech innych, albo pojazdu z ukrytymi wadami, których naprawa będzie kosztować wiele tysięcy złotych. To przecież nie wszystko – istnieje wiele innych rodzajów nadużyć. Auto może być kradzione, albo może być obciążone hipoteką.

Trzeba też pamiętać o tym, że kupno samochodu „z ogłoszenia” wymagać będzie załatwiania szeregu formalności, jeśli nabywca będzie chciał kupić je na kredyt. Tymczasem komis samochodowy Piaseczno, będący częścią firmy Auto Żoliborz, pozwala na załatwienie wszystkich formalności na miejscu.

Samochody Opel – używane z pewnego żródła!

Klienci, odwiedzający komis dealerski firmy Auto Żoliborz czują się tak, jakby kupowali nowy samochód. Auta są gotowe do jazdy, bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek wkładu własnego. Samochody przeszły dokładne badania techniczne i zostały podłączone pod diagnostykę, co pozwoliło na usunięcie wszelakich niedomagań, związanych z zużyciem eksploatacyjnym podzespołów. Pracownicy ASO sprawdzają dokładnie stan silnika i jego osprzętu, szczelność jednostki napędowej, stan i szczelność skrzyni biegów, poziom płynów eksploatacyjnych i ich stan, kondycję zawieszenia oraz układu sterowania. Dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się najpopularniejsze auta Opla, takie jak Astra Classic czy Astra hatchback. Klienci, którzy zdecydują się na zakup, mogą od razu wybrać opcję kredytowania (w przypadku przedsiębiorców także korzystnego leasingu na auto używane) i atrakcyjny pakiet ubezpieczenia.

Dlaczego nie warto ryzykować?

Kupno samochodu z zatajonymi wadami technicznymi spowoduje konieczność bardzo dużych inwestycji w niedługiej przyszłości. Przykładem może być zużyty układ wtryskowy w autach z bezpośrednim wtryskiem paliwa, zniszczone dwumasowe koła zamachowe ze sprzęgłem, uszkodzone skrzynie biegów, w tym przede wszystkim automatyczne, problemy z elektroniką. Często spotykanym oszustwem w przypadku aut mocno powypadkowych jest podłączanie oporników, oszukujących komputer o prawidłowym działaniu poduszek powietrznych, a także wypełnianie gazetami miejsc ich montażu. O standardowym szpachlowaniu i lakierowaniu nie wspominając, bo jest to niczym w porównaniu do składania jednego auta na przykład z dwóch powypadkowych. Taki samochód nie zapewnia jakiegokolwiek poziomu bezpieczeństwa w razie wypadku.

Dlatego osoby zainteresowane bezpiecznym zakupem powinny wpisać w wyszukiwarkę internetową słowa „Opel samochody używane Warszawa”, albo udać się do dealerskiego komisu w Piasecznie, będącego częścią firmy Auto Żoliborz, autoryzowanego dealera Opla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here