20170123_155807-1024x576

Nieważne, czy potrzebujesz samochodu na tygodniowe wakacje czy na jednodniowe spotkanie biznesowe. Ważne jest, byś dobrze przygotował się do poszukiwań wypożyczalni samochodów, która spełni Twoje oczekiwania. Wtedy na pewno znajdziesz tę właściwą!

Na co powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru wypożyczalni samochodów?

 

1. Flota samochodowa

Na stronie internetowej wypożyczalni powinna znajdować się galeria obrazująca pojazdy, którymi dysponuje wraz ze szczegółowym opisem i specyfikacją każdego samochodu. Jest o tyle ważne, by dostosować nie tylko model czy markę do swoich upodobań, ale przede wszystkim – parametry techniczne do celu (np. śpieszysz się na lotnisko? Wybierzesz szybki samochód. Jedziesz na urlop z rodziną? Postawisz na ten bezpieczny).

2. Cena i aspekty, które się na nią składają

Jakie ceny powinna mieć dobra wypożyczalnia samochodów? Tanio czy drogo – oto jest pytanie! Stosunek ceny do jakości usług nie zawsze jest adekwatny, dlatego wybierz wypożyczalnię z takimi cenami, które nie zrujnują Twojego portfela, a przy okazji nie będą „podejrzanie” niskie. Warto także zrobić porównanie pomiędzy kilkoma firmami. Jedna wypożyczalnia samochodów z Katowic może mieć większe ceny niż druga z tego samego miasta, nierzadko oferując (przynajmniej na pierwszy rzut oka) te same usługi. Pamiętaj, że cena obejmuje nie tylko samo wypożyczenie auta, ale też np. jego utrzymanie i całą Twoją obsługę. Poza tym cenniki są też często dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów, co też możesz wziąć pod uwagę podczas podejmowania decyzji.

3. Opinie dotychczasowych klientów

Warto posłuchać głosu osób, które już miały styczność z daną wypożyczalnią. W tym celu musisz udać się na fora internetowe o tej tematyce lub specjalnie stworzone do tego portale, które służą wymianie uwag. Dobrym źródłem informacji są także media społecznościowe, np. Facebook i profil firmy. Zwróć uwagę na konkretne opinie, np. opisujące jakąś określoną sytuację i posiadające wiele detalów.

Powodzenia!

1 KOMENTARZ

  1. Czesto korzystalem z roznych wypozyczalni, ale od dluzszego juz czasu korzystam tylko z fatcar.pl bo maja swiezutkie auta, bardzo korzystne ceny i mozna sie z nimi dogadac w porzadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here