Ta wiadomość w świecie motoryzacji na pewno odbije się donośnym echem. Już jakiś czas temu pojawiały się spekulacje, czy na rynku motoryzacyjnym jest miejsce dla kolejnych graczy. Tym bardziej, że są to gracze już znani, choć na pewno nie wszystkim. Mowa bowiem o marce Bogward, która już wkrótce zamierza powrócić do branży. I być może nieźle w niej namieszać.

Wielki powrót po latach

Marka ta została założona w 1919 roku. Działała na rynku motoryzacyjnym przez nieco ponad czterdzieści lat. W tym okresie w ofercie firmy znalazły się wszelkiego rodzaju pojazdy; od motocykli, przez samochody, na śmigłowcach kończąc. Koneserzy i znawcy historii motoryzacji z pewnością pamiętają jeszcze najsłynniejsze modele, jakie wyszły z linii produkcyjnej firmy Bogward: P100, Hansa 1500 i Isabella.

Wciąż nie wiadomo jeszcze, czym zamierza zaskoczyć nas firma w najbliższych miesiącach. Pewne jest jedynie, żedebiut po latach zaplanowana już na tegoroczne targi genewskie, które, jak doskonale wiemy, będą odbywały się w marcu. Właściciele firmy nie chcą jednak zdradzić, co przygotowali i co planują pokazać w Genewie. Jeden z inwestorów firmy wspomina tylko, że propozycje, jakie ujrzą światło dzienne już w tym roku t efekt prawie dziesięcioletnich przygotowań i planów. Pozostaje więc tylko czekać z niecierpliwością, by zobaczyć, czym zaskoczy nas marka Bogward.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj