Jak podają brytyjskie media motoryzacyjne, koncern VW planuje w najbliższym czasie premierę nowych modeli aut, w tym przede wszystkim na drogi wyjechać ma VW Polo crossover. Ma to być samochód, który będzie pierwszym z serii volkswagenów crossover. Docelowo, jak twierdzą brytyjscy przedstawiciele tej marki, w ofercie koncernu mają pojawić się crossovery także w innych klasach. Stwierdzenie to stoi jednak w sprzeczności z tym, co twierdzą przedstawiciele VW w Stanach Zjednoczonych, którzy twierdzą, że w gamie VW nie ma miejsca na takie samochody. Jak więc będzie, dowiemy się z pewnością niedługo. Na razie możemy jedynie domyślać się, jaki będzie nowy VW Polo crossover.

Stonowany design, nowoczesne rozwiązania

Samochód do tej pory nie otrzymał jeszcze swojej własnej nazwy. Spekuluje się, że będzie on nieco podobny do przedstawionego w zeszłym roku szerokiej publiczności trzydrzwiowego samochodu T-ROC. Omawiany model ma być jednak pięciodrzwiowy, a jego design, jak twierdzą specjaliści, nieco bardziej stonowany.

Najważniejsze jest jednak to, że ów VW Polo crossover ma korzystać z nowoczesnych rozwiązań, takich jak na przykład innowacyjna płyta podłogowa MQB. Podobne rozwiązania mają także znaleźć się w bliźniaczych modelach takich marek jak Skoda czy Seat. Czy realizacja tych planów dojdzie do skutku? Być może dowiemy się już niedługo.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj