mazda genewa

Fani nowinek motoryzacyjnych już zapewne nie mogą się doczekać jednego z najważniejszych motoryzacyjnych wydarzeń, czyli Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie. Odbędą się one w pierwszej połowie marca. Jak doskonale wiadomo, targi te są dla producentów samochodów idealną okazją do tego, by pokazać najnowsze propozycje koncernów, nowe modele samochodów. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na tegoroczną edycje targów i wszystko to, co się na nich wydarzy. A sądząc z zapowiedzi będzie tego sporo.

Nowe modele Mazdy

Jednym z wartych wspomnienia wydarzeniem ma być prezentacja najnowszych modeli Mazdy. Koncern ostatnio rozpieszcza nas dużą ilością nowych propozycji. W ciągu ostatniego pół roku pokazano już kilka nowych lub odnowionych modeli samochodów. Tym razem w Genewie koncern chce zaprezentować model CX-3. Samochód należy do typu SUV i będzie dostępny w dwóch wersjach: z napędem na cztery koła oraz z napędem na przednią oś.

Kolejną nowością prezentowaną przez japoński koncern będzie Mazda2. To niewielki samochód, który jednak zachwycić może bogatym i nowoczesnym wyposażeniem. Obok tych zupełnie nowych modeli Mazda zamierza zaprezentować także kilka odnowionych modeli swoich samochodów. Wśród nich będzie na przykład CX-5 i Mazda6. Oprócz odnowionego wyglądu, samochody te otrzymają także nowoczesne wyposażenie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj