Nieśmiertelniki o Engrave

Dbanie o bezpieczeństwo to zadanie nie tylko producentów aut, ale także samych kierowców. W myśl pomocy dla służb ratunkowych, stworzono numery ICE – skrót ten oznacza In Case of Emergency i odnosi się do numerów ratunkowych kierujących do osób, które są nam najbliższe.

Ratownicy medyczni lub funkcjonariusze policji przybywający na miejsce zdarzenia szukają takich numerów, aby poinformować bliską rodzinę o zdarzeniu i co najważniejsze, uzyskać od niej informacje na temat historii choroby, alergii, chorób przewlekłych, grupy krwi lub innych ważnych informacji, które mogą ocalić życie i przyspieszyć proces rekonwalescencji. Pamiętajmy, że moment wypadku i krótkie chwile po nim mogą zaważyć o tym, czy uda się nam wyjść z tego bez szwanku, czy też nie.

 

Jak przekazać ratownikom numer ICE?

bransoletka z ICE od EngraveI tu pojawia się problem. Wiele osób zapisuje numery ICE w telefonach. Problem polega na tym, że podczas wypadków, telefony ulegają zniszczeniu (zwłaszcza najnowsze smartfony, które nie oszukujmy się – są kruche). Niektóre telefony są także blokowane kodami pin czy wężykami – nawet, jeżeli telefon przetrwa wypadek, ratownik nie dotrze do książki adresowej. Poza tym w wielu wywiadach ratownicy podkreślają, że nie mają czasu szukać portfela czy telefonu w momencie, gdy liczy się każda sekunda.

Tu do akcji wkraczają wybijane identyfikatory, czyli nieśmiertelniki. Dzięki nim, ratownicy bardzo szybko otrzymują pełne dane o poszkodowanych osobach. Zwykle są to dane personalne, adres, numer ICE, numer Pesel i inne ważne informacje. Sami ratownicy podkreślają, że blaszki powinni nosić wszyscy – tak na wszelki wypadek. I tyczy się to nie tyko motocyklistów i kierowców, ale także pieszych czy rowerzystów – każdy, kto uczestniczy aktywnie w ruchu drogowym powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wybijane nieśmiertelniki z numerami ICE to cenne sekundy dla ratowników – nie marnujmy więc tych chwil i nie utrudniajmy pracy tym, którzy za punkt honoru przyjęli ocalenie ludzkiego życia.

 

Gdzie można kupić nieśmiertelniki?

Polecamy tylko wybijane nieśmiertelniki – unikajcie tych grawerowanych, które szybko się ścierają. Wielu sprzedawców oferuje wybijane blaszki , ale jest jeden problem – zwykle wybicie nie uwzględnia polskich znaków. My nawiązaliśmy kontakt z producentem nieśmiertelników, który jako jedyny w Polsce ma maszynę do wybijania polskich znaków diakrytycznych. W ofercie firmy znajdują się nieśmiertelniki, adresówki dla zwierząt, bransoletki paracord z nieśmiertelnikami (tylko ta firma oferuje takie połączenie) i wiele więcej. Pełną ofertę z niskimi cenami znajdziecie na Engrave.pl.

zestaw Engrave

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj