Fani marki BMW mogą już zacierać ręce, gdyż na rynek ma trafić nowy model samochodu od niemieckiego producenta. Mowa tu o BMW serii 7. Pojazd jest już gotowy i niebawem trafi do sprzedaży. Jest to samochód w pełni luksusowy, a do tego świetnie się prowadzi. Mamy tu wiele udogodnień, które mogą wpłynąć na komfort jazdy. Wspominając o luksusie należy tu wyróżnić pakiet Executive Lounge.

 

Mówimy tu o samochodzie w kilku wariantach (w zależności od mocy), gdzie przede wszystkim różnica będzie dotyczyła rozstawu osi. Tu do wyboru będą felgi w dwóch rozmiarach, a zatem 17 i 21-calowe. W drugim przypadku warto wspomnieć o automatycznym systemie czterostrefowej klimatyzacji. Przednie fotele są tu wentylowane, natomiast tylne posiadają funkcję masażu. W ofercie możliwy jest dodatkowy zakup rozkładanego stolika z uchwytem na kubki. Do tego do dyspozycji możemy mieć 7-calowy tablet.

 

Poza modelami z silnikiem V8 (450 KM) i V6 (326 KM) można również zamówić 4-cylindrową gamę samochodów hybrydowych marki BMW. Model serii 7 ma charakteryzować nowa stylistyka, ze zmienionym przednim zderzakiem, reflektorami Laserlight i diodami LED. Tylne światła natomiast posiadają kształt litery L. Wewnątrz znajdziemy ekran dotykowy systemu iDrive infotainment. Co do prędkości pojazdów to będzie to około 250 km/h maksymalnie. Niewiele wolniejsza będzie hybryda.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj