Nowa wersja Volkswagena Golfa

0
1448

Jak wiadomo rynek motoryzacyjny stale się rozwija i co rusz to nowe modele poszczególnych marek pojawiają się w sprzedaży. Jedną z tych marek jest nowa wersja Golfa. Mowa tu o Volkswagenie Golfie GTI. Samochód jest dostępny w trzech wersjach. Warto jednak wspomnieć, że ze względu na wyposażenie rozróżniamy wersję podstawową, oraz wersję z pakietem „Performance”, która to posiada dodatkowe komponenty, a w tym także większą moc i lepsze hamulce.

Niektóre dane techniczne

 

Każdy model nowego Volkswagena Golfa GTI wyposażony jest w 4-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i charakterystyczną dla tego typu pojazdów chłodnicę międzystopniową. Dodatkowo należy też wspomnieć o bezpośrednim wtrysku paliwa Jak dotychczas i w tym przypadku mowa o samochodzie 3-drzwiowym. Dwa spośród modeli oferują też system dynamicznej kontroli. W tego typu pojeździe 6-biegowa ręczna skrzynia biegów to standard. Auto wyposażone jest też w komputer pokładowy „Premium”, a system radiowy to „Composition Colour” z 5-calowym ekranem dotykowym i ośmioma głośnikami. Jeżeli   chodzi o klimatyzację to „Climatronic” odpowiada za automatyczną regulację.

Pojazd może się okazać hitem 2015 roku. Przemawiają za nim licznie wykonane testy, z których każdy wypadł doskonale. Poza wydajnością i bezpieczeństwem Golf GTI jest samochodem praktycznym, a jego wnętrze jest na tyle przestronne, by można było czuć się w nim swobodnie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj