golf 2015Jeśli uważasz, że twoje dni w sportowym samochodzie są policzone, bo wszystko się zmieni jak będziesz mieć dzieci – mamy dla Ciebie kapitalną informację. Golf GTI może być samochodem twoich marzeń w tym kontekście! Uważany jest za wspaniały samochód rodzinny o sportowej stylizacji. Wyróżnia się też mocnym silnikiem, ma lepsze zawieszenie, aerodynamiczne nadwozia i większe koła i opony. Najnowsza wersja samochodu, dostępna w trzech modelach, już zaczyna podbijać targi motoryzacyjne.

Więcej i mocniej!

 

Golf GTI będzie dostępny w trzech wersjach w nowym 2015 roku. Ponadto, istnieje więcej pakietów różnych funkcji niż do tej pory, które pozwolą ci w pełni dostosować swój samochód. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w 4-cylindrowy turbodoładowany silnik z intercoolerem i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Znajdziesz tam większe hamulce i elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Dwa modele oferują również system dynamicznej kontroli. Sześciobiegowa ręczna skrzynia biegów jest standardem.

 

Co ważne ten nowy Golf GTI już był wystawiony na próbę – został kompletnie doceniony pod względem wydajności w serii testów przeprowadzonych na zamkniętym torze i na różnych drogach, co pozwoliło symulować prawdziwą jazdę. Sprawdził się kapitalnie, ponadto w przeciwieństwie do niektórych innych konkurentów GTI oferuje wnętrze imponująco przestronne, wydajność, bezpieczeństwo i praktyczność.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here