road glide

Klasyk amerykańskiej myśli inżynieryjnej, która skupia się na jednośladach. Tak, na usta ciśnie się tylko jedna marka – harley-Davidson. Już od kilku miesięcy Internet zalewała fala spekulacji na temat nowego modelu – fani z zapartym tchem czytali nowinki i zdjęcia szpiegowskie z testów nowego modelu. Wiele osób sądziło, że na drogi wyjedzie nowy Harley z serii Road Glide. Tak też się stało – oficjalnie amerykański koncern ogłosił, że już niedługo w sprzedaży pojawi się Road Glide Special – motocykl z krwi i kości, tylko dla prawdziwych bikerów.

W ofercie dilerów marki Harley-Davidson Road Glide Special pojawi się dopiero w 2015 roku. Jednak już teraz koncern uchyla rąbki tajemnicy, przedstawiając ofertę na przyszły rok. Nowy Harley będzie nie tylko dobrą, sprawdzoną konstrukcją. Ma to być motocykl, w którym koncern wdraża nowe pomysły klientów – w tramach prowadzonego projektu Rushmore.

Tym razem Harley będzie smuklejszy, z charakterystyczną przednią owiewką w kształcie rekiniego nosa. Dzięki temu odwołuje się do motocyklowej turystyki, zapraszając na długie wyprawy. Prócz designerskiego wyglądu, motocykl pełen będzie nowinek – możliwość regulowania tylnego zawieszenia, reflektory LED, specjalne wloty powietrza, które mają za zadanie redukować podmuchy wiatru.

Road Glide Special to motocykl zdecydowanie dla tych, którzy chcą gnać ku wolności. Gnać w sposób nowoczesny, stylowy, ale także z dozą starego, poczciwego Harley’a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here