Volkswagen Bulli Concept

Niemiecki koncern samochodowy został przyparty do ściany – statystki nie kłamią. Beetle zyskuje coraz większą rzeszę fanów na całym świecie. Inicjatywa urosła do takich rozmiarów, że włodarze koncernu poważnie zastanawiają się nad stworzeniem odrębnej marki.

Beetle odrodziło się po tym, jak Volkswagen wprowadził na rynek auta w stylu retro. Prezentowany na zdjęciu Beetle Concept przelał czarę popularności, zmuszając koncern do podjęcia ważnej, być może jednej z najważniejszych decyzji. Rok temu koncern sprzedał ponad 120 tysięcy tych aut, bijąc rekord w historii Beetle.

Oczywiście zaprezentowany Van to tylko koncepcja. Jeżeli jednak Volkswagen zdecyduje się na odrębną markę – możemy w krótkim czasie spodziewać się zapowiedzi nowej linii Beetle, w tym także vanów, kombi, sedanów i nawet sportowych wersji popularnego garbusa. Oficjalnie koncern przygotowuje się na garbusowy podbój rynku dopiero w 2019 roku, ale kto wie, czy ta data nie zostanie przesunięta – przesłanki mówią, że niemiecki koncern będący na fali zdecyduje się na kontynuowanie zwycięskiej serii i wypuści na rynek nową markę nieco wcześniej. Oficjalnie jednak żadna z decyzji nie została podjęta. Pozostaje nam czekać i liczyć na to, że sprawdzone i popularne garbusy doczekają się odrębnej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj