Lancia Ypsilon Elefantino

0
1615

Lancia Ypsilon ElefantinoTegoroczne genewskie targi motoryzacyjne były sceną premiery nowego modelu Lancii. Lancia Ypsilon Elefantino to nowy, ciekawy powrót charakterystycznej plakietki z motywem słonika, która zdobiła między innymi samochody wyścigowe tego koncernu. Obecnie słonik powraca jako symbol modelu Lancii, która powstała z myślą o młodych odbiorcach.

Samochód Lancia Ypsilon Elefantino od razu rzuca się w oczy. Uwagę przechodzących koło niego osób zwraca przede wszystkim ciekawa, zupełnie nowatorska linia. To właśnie ona sprawia, że auto zyskuje jedyny w swoim rodzaju charakter. Jest samochodem dynamicznym, ale i bardzo komfortowym. Produkowany jest w dwóch wersjach. Pierwsza to samochód trzydrzwiowy, idealny dla par, które lubią podróżować w komfortowych warunkach. Druga, pięciodrzwiowa wersja, może z powodzeniem być traktowana jako samochód rodzinny. Dzięki stosunkowo pojemnemu bagażnikowi Lancia Ypsilon Elefantino idealnie nada się na dłuższe wyjazdy oraz do jazdy po mieście. Samochód wyposażono w nowoczesny i wysokiej klasy silnik TwinAir o mocy 85KM i pojemności 0,9 litra. Ten model Lancii produkowany jest między innymi w znajdującej się w Tychach fabryce. W naszym kraju tworzony jest także silnik tego pojazdu.

Lancia Ypsilon Elefantino należy do jednej z najbardziej oczekiwanych premier samochodowych tego roku. Nic więc dziwnego, że samochód ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem osób odwiedzających targi w Genewie. Wielu podziwiających ten model ludzi już teraz planuje jego zakup w najbliższym czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj