Samochód Kia pro_cee’d GT to nowa, sportowa wersja znanego już dobrze modelu Kia pro_ceed. Swoją premierę model ten miał na tegorocznych genewskich targach motoryzacyjnych. Był jedną z najbardziej oczekiwanych premier, jakie zapowiadane były właśnie na tę imprezę. Oczywiście w pierwszej chwili w oczy rzuca się nowoczesny sportowy design. Jego projekt powstał w Europie i zakłada wyposażenie samochodu między innymi w nowoczesne LED-owe reflektory umożliwiające jazdę dzienną oraz powiększone felgi czy lakierowane na kolor czerwony zaciski hamulców. Wszystko to sprawia, że samochód zyskał niepowtarzalny, zachęcający do szybkiej jazdy wygląd.

Zmiana designu to jednak nie jedyna nowości. Najważniejsze jest to, co kryje się pod maską tego samochodu. A tu znaleźć można między innymi nowoczesny i bardzo wydajny silnik. Dzięki niemu samochód może osiągać prędkość do nawet dwustu trzydziestu kilometrów na godzinę. Dodatkowym atutem jest bardzo dobre przyspieszenie. Prędkość stu kilometrów na godzinę samochód ten jest w stanie osiągnąć już w ciągu czasu poniżej ośmiu sekund. Najważniejsze jest jednak to, że samochód ten ma napęd elastyczny i jego przyspieszenie zmienia się w zależności od biegu. Samochód posiada także ręczną sześciostopniową przekładnię. Na uwagę zasługuje także wyposażenie i wystrój wnętrza tego auta, w którym zamontowano między innymi charakterystyczny dla samochodów wyścigowych wyświetlacz TFT.

Rozpoczęcie produkcji tego modelu ma mieć miejsce w maju tego roku. Oznacza to, że samochód będzie można kupić już w lecie.

Kia pro_cee'd GT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj