Alfa Romeo Gloria

0
2019

Alfa Romeo Gloria ConceptAlfa Romeo Gloria to nowoczesny samochód, który charakteryzuje się przede wszystkim oryginalnym, bardzo ergonomicznym i przede wszystkim wzbudzającym skojarzenia z prestiżem i nowoczesnością designem. Efekt taki został osiągnięty dzięki współpracy ze studentami Instytutu Wzornictwa w Turynie. To właśnie oni zajęli się projektowaniem wyglądu samochodu, który tworzony jest z myślą o wymagających klientach rynków azjatyckich i amerykańskich.

Alfa Romeo Gloria został przedstawiony na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Genewie. Samochód ten od razu wzbudził zainteresowanie wielu komentatorów oraz wszystkich, którzy na targi przybyli z ciekawości. Wielu chciało obejrzeć tak bardzo zapowiadaną premierę. A jest na co popatrzeć. Ten sportowy samochód to prawdziwe cacko. Ma długość 4,7 metra oraz prawie dwumetrową szerokość. Bardzo ciekawe są też felgi, które również zaprojektowane zostały we współpracy z OZ Racing. Oczywiście Alfa Romeo Gloria również pod maska ma wiele do zaoferowania. Samochód napędzany będzie przez nowoczesnej generacji silnik V8 albo V6.

Dodatkowo na uwagę zasługuje wyposażenie wnętrza. Tutaj od razu w oczy rzucają się skórzane pasy, które nawiązywać mają do legendarnych modeli Alfa Romeo. Takie połączenie tradycji i nowoczesności sprawiło, że samochód rzeczywiście może uchodzić, tak jak było zamierzone przez producenta, za symbol nowoczesności i prestiżu. Nie ulega wątpliwości, że pojazd ten z pewnością zadowoli wymagające gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Modelowi temu można więc wróżyć ogromny sukces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj