DDB Auto Bogacka: salon Mercedesa w Szczecinie, który warto odwiedzić

0
214

Rozważasz zakup samochodu prestiżowej marki Mercedes-Benz? W takim razie to oczywiste, że chcesz najpierw dokładnie zapoznać się ze wstępnie wybranymi modelami, odbyć jazdę testową oraz wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki finansowe. Nasza propozycja? W pierwszej kolejności odwiedź renomowany salon Mercedesa w Szczecinie, czyli Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka. Sprawdź, dlaczego warto umówić się na spotkanie z doradcą właśnie tego salonu.

Obsługa godna klasy premium

Odwiedzając salon Mercedesa w Szczecinie czy w dowolnym innym mieście mamy prawo oczekiwać, że poziom obsługi będzie godny prestiżu niemieckiej marki. W DDB Auto Bogacka profesjonalne podejście do klienta jest priorytetem, o czym przekonasz się już po przekroczeniu progu salonu, gdy zostanie Ci zaproponowana świeża kawa oraz zapewniona swoboda zapoznania się z poszczególnymi modelami samochodów.

DDB Auto Bogacka to doświadczony dealer Mercedesa, który działa na lokalnym rynku motoryzacyjnym od 1997 roku. W salonie czekają na Ciebie wszystkie najważniejsze modele z gamy Mercedes-Benz, włącznie z ekscytującymi wersjami AMG, prestiżowymi SUV-ami, ekskluzywnymi limuzynami, sportowymi coupe, a także błyskawicznie zyskującymi na popularności modelami z zeroemisyjnym napędem elektrycznym.

Umów się na jazdę testową

Dzięki dużej dostępności samochodów testowych nie ma żadnego problemu z tym, aby umówić się na przejażdżkę wybranym modelem w dogodnym dla Ciebie terminie. Po prostu przyjdź do salonu Mercedesa w Szczecinie lub skontaktuj się z doradcą telefonicznie czy mailowo, a następnie zarezerwuj samochód na niezobowiązującą jazdę testową, która ułatwi Ci podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie auta.

Atrakcyjne warunki finansowania zakupu

W salonie Mercedesa w Szczecinie możesz liczyć na kompleksową obsługę w zakresie wyboru najkorzystniejszej opcji finansowania zakupu auta. Leasing, kredyt samochodowy, a szczególnie wynajem długoterminowy, to coraz popularniejsze rozwiązania.

Doradca Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie zaprezentuje Ci kilka propozycji, a po wybraniu jednej z nich będzie pilotować proces uzyskania finansowania, aby maksymalnie go przyspieszyć i umożliwić Ci jak najszybsze wyjechanie nowym autem z salonu.

Korzystne pakiety ubezpieczeń

Samochód tej klasy, co Mercedes-Benz, musi być dobrze ubezpieczony, co chroni właściciela lub użytkownika przed wysokimi kosztami napraw powypadkowych czy likwidacji dowolnej innej szkody. Doradca DDB Auto Bogacka przedstawi Ci najkorzystniejsze pakiety ubezpieczeń, które nie tylko zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i spokoju, ale także są bezkonkurencyjne cenowo w porównaniu z ofertami, jakie można znaleźć np. w Internecie czy u niezależnych brokerów.

Samochody używane

Salon Mercedesa w Szczecinie śmiało mogą odwiedzić osoby dysponujące ograniczonym budżetem, które rozglądają się za samochodem z drugiej ręki. W ofercie Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka znajdują się także auta używane – i co ważne, są to wyłącznie egzemplarze z pewnego źródła.

Szczególną uwagę warto zwrócić na samochody objęte programem Mercedes-Benz Certified, w ramach którego nabywca otrzymuje nawet 24-miesieczną ochronę gwarancyjną z możliwością jej przedłużenia, a także nie ma konieczności serwisowania auta przez okres minimum 3 miesięcy lub 3000 kilometrów.

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka: wizyta w tym salonie Mercedesa w Szczecinie to czysta przyjemność

Zakup nowego czy używanego samochodu, zwłaszcza klasy premium, to poważna decyzja, którą warto podjąć w komfortowych warunkach. Takie zapewnia salon Mercedesa w Szczecinie, który mieści się przy ulicy Mieszka I.

W salonie otrzymasz życzliwą pomoc w wyborze nowego auta oraz kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie załatwienia wszelkich formalności związanych z zakupem, rejestracją pojazdu, ubezpieczeniem i ewentualnym finansowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj