Jeśli zastanawiasz się nad metamorfozą swojego samochodu, chcesz zmienić kolor auta i nadać mu nowy, świeży wygląd, zapewne wydaje Ci się, że uzyskasz to tylko dzięki usługom lakierniczym. Wiążą się one ze znacznymi kosztami i brakiem możliwości użytkowania auta przez dłuższy czas. Tymczasem na rynku pojawiła się nowa możliwość w zmianie koloru i zabezpieczeniu lakieru – folie samochodowe. I nie chodzi tu tylko o folie ochronne służące do przyciemniania szyb, ale takie do oklejania aut w całości, bez konieczności usuwania oryginalnego lakieru.

Zmiana koloru bez zmiany lakieru

Proces zmiany koloru auta wydaje się długotrwały, kosztowny i ostateczny. Tymczasem teraz jest wręcz przeciwnie. Zamiast szukać dobrego lakiernika i pozbywać się auta na długo, sprawdź najnowsze, innowacyjne usługi w tym zakresie. Szybką zmianę koloru zapewni folia do oklejania samochodu. Użycie folii to proces w pełni odwracalny, można ją zdemontować i powrócić do wyglądu auta sprzed jej aplikacji, a na lakierze nie zostanie nawet ślad kleju. Efekt końcowy gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Folie PPF nie tylko odmienią wygląd karoserii, ale także chronią lakier. Świetnie sprawdzą się też w przypadku konieczności ukrycia niedoskonałości karoserii.

Ochrona karoserii

Folia do oklejania samochodu zapewni ochronę powierzchni lakieru, dzięki właściwościom samoregenerującym – pod wpływem ciepła wszelkie zarysowania zostają wyeliminowane, a folia wraca do swojego pierwotnego wyglądu. Dzięki folii auto będzie zabezpieczone przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, zanieczyszczeniami drogowymi, korozją blachy czy uszkodzeniami mechanicznymi. Bezbarwnymi foliami ochronnymi zabezpieczysz też wszystkie podatne na upływ czasu elementy, takie jak przednie reflektory. Możesz okleić auto w całości lub odmienić folią tylko powierzchnię niektórych elementów, np. zderzak, lusterka czy maskę. Trwałość folii wynosi od 5 do 10 lat, a samochody z nią można użytkować tak samo, jak wcześniej, włącznie z myciem ręcznym lub na myjni samochodowej.

Zaoszczędź czas i pieniądze

Folie do samochodów to zaawansowane technologicznie rozwiązania. W zależności od preferencji, Twój samochód może być niczym kameleon – zmieniać się zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę. W ofercie znajdują się produkty do oklejania z połyskiem, satynowe lub matowe. Wybierz z dużej liczby wzorów, postaw na wysokiej jakości materiały, jakimi są folie do oklejania i spersonalizuj wygląd swojego samochodu folią z serii Colorflow. Przekonaj się, jakie to proste – odmień swój pojazd już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj