Uszkodziłeś samochód ciężarowy? Poznaj Centrum Likwidacji Szkód komunikacyjnych!

0
414

Niesprzyjające warunki atmosferyczne, chwila nieuwagi, brawura lub bezmyślność innych kierowców … i w jednej milisekundzie możesz stać się uczestnikiem kolizji drogowej. Gdy opadną już pierwsze emocje i z niewyobrażalną wręcz ulgą stwierdzisz, że nie doznałeś żadnych uszczerbków na zdrowiu oraz załatwisz wszelkie okołowypadkowe procedury, przychodzi czas na oględziny auta i telefon do mechanika. Nie pierwszego lepszego warsztatu, ale centrum likwidacji szkód komunikacyjnych. Dlaczego właśnie tam?

Autoryzowany znaczy lepszy?

Rzetelne wykonanie wszelkich napraw w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz stały dostęp do profesjonalnych urządzeń diagnostycznych i najnowszej wiedzy oraz technologii marki VOLVO, MAN, IVECO, to podstawowe atuty cenionych serwisów samochodowych. Skąd jednak pewność, iż dany warsztat rzeczywiście staje na głowie, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów? Taką gwarancję daje nam autoryzacja producentów, którzy przed podpisaniem tej ważnej umowy, skrupulatnie sprawdzają, czy dany serwis rzeczywiście spełnia wszelkie rygorystyczne wymogi, obejmujące między innymi określone zaplecze, posiadanie najwyższej klasy markowego sprzętu, dokonywanie napraw zgodnie z zaleconymi przez producenta procedurami.

Centrum likwidacji szkód – liczy się nie tylko sprzęt

Profesjonalne centrum likwidacji szkód to też niezastąpiona kadra wykwalifikowanych pracowników. Prawdziwi mistrzowie w swoim fachu, nie tylko bazują na swoim bogatym doświadczeniu, ale nieustannie doskonalą swoje umiejętności. Biorąc pod uwagę fakt, jak dynamicznie rozwija się współczesna technologia, warto wybierać warsztaty, które pierwszorzędnie odnajdują się zmieniającej się rzeczywistości i nieustannie poszerzają zakres swoich świadczeń. Dla przykładu jedną z podstawowych usług w przypadku serwisów powypadkowych, są naprawy nadwozi, które mogą być realizowane tradycyjnie, bądź też przy użyciu innowacyjnego spottera blacharskiego.

Kompleksowość usług na najwyższym poziomie

Centrum likwidacji szkód wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i jak prawdziwy wybawca z opresji, udostępnia samochód zastępczy. Jak wynika z definicji wypadku, jest to zdarzenie nieprzewidywalne i niepożądane, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie go uniknąć. Wobec powyższego warto zrobić wszystko, by w jak najmniejszym stopniu wpłynęło ono na kondycję naszego przedsiębiorstwa. Z tego też powodu, usługa niemal natychmiastowego holowania pojazdu, realizowana 24h/dobę 7 dni w tygodniu oraz możliwość korzystania z samochodu zastępczego przez cały okres naprawy, są niezwykle cenione przez wszystkich klientów centrum likwidacji szkód.

Natychmiastowa pomoc z rozliczeniem bezgotówkowym

Naprawa auta ciężarowego, nieważne czy jest to niewielka usterka czy poważniejsza szkoda, zawsze wiąże się z koniecznością wydania niemałej sumy pieniędzy. Na szczęście zwykle wszelkie koszty pokrywa ubezpieczyciel i chociaż cała procedura może być czasochłonna i wymagać złożenia właściwych dokumentów, nie jest to Twoim zmartwieniem! W autoryzowanym centrum likwidacji szkód możesz liczyć na pomoc specjalistów, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez całą procedurę dochodzenia ubezpieczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj