Wyrazista, elegancka, a jednocześnie sportowa sylwetka i innowacyjne rozwiązania techniczne – to wszystko znajdziesz w nowym BMW serii 3. To nie jest zwykły samochód, a prawdziwa ikona w swoim segmencie. Poznaj najnowszą odsłonę jeżdżącej legendy.

Seria 3 od lat niezmiennie cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem fanów motoryzacji. Jedną z jej cech charakterystycznych jest uniwersalność. Doskonale sprawdza się zarówno jako samochód o sportowym charakterze dla pasjonatów dynamicznej jazdy, ale także świetnie radzi sobie w roli auta rodzinnego, zwłaszcza dzięki nadwoziu Touring. Jednocześnie klasyczna limuzyna często służy jako reprezentacyjny samochód dla przedstawicieli biznesu. Dowiedz się więcej o nowej serii 3.

Klasyczne piękno w nowoczesnym wydaniu

Najnowsza odsłona BMW serii 3 charakteryzuje się szeregiem nowych detali stylistycznych. Podkreślają one dynamiczną i lekką wizualnie linię nadwozia, uwypuklając sportowy charakter auta. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście charakterystyczna dla marki atrapa chłodnicy – tym razem w eleganckim wydaniu. Ciekawostką jest system Active Air Stream, otwierający klapy powietrzne, które w razie potrzeby pozwalają zwiększyć chłodzenie, a w zamkniętej pozycji poprawiają aerodynamikę.

Spojrzenia przyciąga również muskularny tył z ciekawymi przetłoczeniami i charakterystycznymi lampami w kształcie litery L, pozwalającymi bezbłędnie rozpoznać samochód w ciemności. Także boczna linia została narysowana w taki sposób, by nadać całej bryle dodatkowego sznytu. Zresztą, obserwowanie nowego BMW serii 3 pod każdym kątem jest prawdziwą ucztą dla oczu.

Komfort nowoczesności

Nowoczesnych rozwiązań nie mogło zabraknąć także we wnętrzu pojazdu. Jednym z nich, oferowanym w standardzie, jest system ostrzegania przed kolizją czołową z funkcją hamowania czy przestrzeganiem przed zjechaniem z pasa ruchu, czyli Active Guard Plus. Ponadto auto można wyposażyć w wiele innych rozwiązań wspomagających kierowcę i zwiększających bezpieczeństwo. Mowa tutaj o systemach wspomagających parkowanie, prowadzenie po pasie ruchu czy ochrony przed kolizją, ale także o innowacyjnych adaptacyjnych światłach laserowych o maksymalnym zasięgu nawet do 530 metrów!

BMW serii 3 to samochód, który pozwala zaznać relaksu w swoim wnętrzu. Oprócz wyjątkowego klimatu charakterystycznego dla marki, wygodę kierowcy i pasażerów zwiększają m.in. klimatyzacja, wysokiej rozdzielczości wyświetlacze wskaźników prezentujące wszystkie istotne dane czy szereg dodatkowych możliwości wyposażenia, obejmujący np. szklany dach, ambientowe oświetlenie czy akustyczne szyby boczne.

Sportowy sznyt

Wśród innych nowoczesnych rozwiązań dostępnych w BMW serii 3 znajdziemy także wiele opcji mających wpływ na jakość prowadzenia i komfort jazdy. Warto wymienić np. adaptacyjny układ jezdny M, pozwalający na regulację ustawienia amortyzatorów na bardziej sportowe lub bardziej komfortowe nastawienie. Pasjonaci sportu, zwłaszcza ci, którzy od czasu do czasu zabierają swoje BMW na tor, powinni zainteresować się np. sportowym układem jezdnym M, obniżającym zawieszenie, sportowym dyferencjałem czy hamulcami.

W większości wariantów nowego BMW serii 3 znajdziemy napęd xDrive, przenoszący moc na wszystkie koła, co zapewnia lepszą trakcję i osiągi. Jednocześnie w wielu wersjach wyposażenia na pokładzie mamy idealnie zestrojoną do charakteru pojazdu 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów Steptronic. Co istotne, nawet w podstawowych wersjach wyposażenia, BMW serii 3 jest wystarczająco dynamiczne, by móc poczuć sportowe emocje za kierownicą. A w swojej najmocniejszej odsłonie zaskakuje osiągami rodem z motosportu. Wyjątkowe M340i xDrive z silnikiem benzynowym o mocy 374 koni mechanicznych i momencie obrotowym wynoszącym aż 500 Nm, pozwala rozpędzić się od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,4 s.

Do wyboru do koloru

BMW serii 3 to samochód, który potrafi odnaleźć się w każdych warunkach. Równie pięknie prezentuje się w limuzynie, jak i wersji Touring, w każdym wydaniu dając prawdziwą radość z jazdy. Samochód posiada szerokie możliwości konfiguracji nadwozia, wnętrza, wersji wyposażenia czy opcji dodatkowych. Odwiedź salony BMW M-Cars, by poznać nowe BMW serii 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj