Leasing Mercedesa – poznaj najważniejsze korzyści dla Twojej firmy

0
181

Mercedes to jedna z najchętniej wybieranych marek motoryzacyjnych przez przedstawicieli biznesu. Głównym powodem jest oczywiście prestiż, jednak przedsiębiorcy cenią sobie również bardzo wysoki komfort jazdy oraz maksymalny poziom bezpieczeństwa. Zdecydowanie najpopularniejszą formą finansowania samochodu niemieckiej marki jest leasing. Jeśli rozważasz ten pomysł, to w naszym artykule znajdziesz omówienie najważniejszych korzyści z leasingu Mercedesa, jakie może odnieść Twoja firma.

Prestiżowy wizerunek

Nikogo nie trzeba przekonywać, że jazda samochodem marki Mercedes jest nobilitująca. W biznesie wizerunek ma bardzo duże znaczenie, między innymi pomagając w nawiązywaniu kontaktów handlowych i budowaniu silnej pozycji w branży. Jeśli więc szukasz nowego samochodu dla siebie, którym będziesz dojeżdżać na spotkania z klientami i kontrahentami, to rozważ leasing Mercedesa.

Niezawodność

Samochody marki Mercedes kojarzą się nie tylko z prestiżem, ale również znakomitą jakością wykonania. W przypadku leasingu niezawodność auta ma podwójne znaczenie, ponieważ prawdopodobnie będziesz je użytkować przez dłuższy czas i z pewnością nie chcesz ponosić nieprzewidzianych kosztów czy tracić czasu na wizyty w serwisie. To dobry argument przemawiający za leasingiem Mercedesa.

Wygodne zakończenie leasingu

Leasing samochodu wcale nie musi się zakończyć jego wykupieniem. Wszystko zależy od warunków umowy, które zawsze dopasowuje się do potrzeb przedsiębiorcy. Jeśli nie chcesz mieć problemów z odsprzedażą auta, to możesz je zwrócić po zakończeniu leasingu i np. przesiąść się do nowego.

Korzyści podatkowe

Leasing Mercedesa to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają niepodważalnych kosztów uzyskania przychodu w celu optymalizacji podatkowej. W przypadku leasingu kosztem jest każdy wydatek, na przykład wpłata początkowa, wykup czy oczywiście miesięczna rata, której wysokość dopasujesz do Twoich możliwości.

Jeśli samochód będzie użytkowany wyłącznie w celach służbowych, to przedsiębiorca ma prawo odliczyć 100% kwoty z faktury (w tym podatek VAT).

Minimum formalności

Jeszcze do niedawna wyleasingowanie samochodu wiązało się z koniecznością kilkakrotnego odwiedzenia salonu dealera, przygotowania stosu dokumentów i długiego oczekiwania na decyzję leasingodawcy. Dziś jest iBemo. To internetowa platforma, która daje bezpośredni dostęp do najlepszych ofert leasingu od ręki.

Z poziomu iBemo każdy przedsiębiorca może samodzielnie wyszukać najkorzystniejszą dla siebie ofertę, dopasować wysokość miesięcznej raty oraz wybrać opcje dodatkowe, jak na przykład ubezpieczenie pojazdu. Na platformie znajdziesz również egzemplarze dostępne od ręki, co jest sporą zaletą w dobie długiego oczekiwania na samochód do produkcji.

Po znalezieniu interesującego Cię modelu Mercedesa wystarczy wysłać zapytanie i poczekać na umowę, którą możesz zawrzeć online, bez wychodzenia z doku. Samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo lub zostanie Ci on dostarczony pod wskazany adres.

Chcesz poznać najlepsze oferty leasingu Mercedesa? Wejdź na stronę https://ibemo.pl/samochody-osobowe/mercedes-leasing i już teraz wyszukaj samochód dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj