Folia ochronna – co to jest i gdzie ją nałożyć w mieście Olsztyn?

0
1370

Codzienne używanie samochodu naraża go na szereg niebezpieczeństw i uszkodzeń, jakie powstają wraz z upływem czasu jeżdżenia. Niektóre z miejsc auta są szczególnie wrażliwe na urazy mechaniczne. Możesz je bez problemu ochronić, wystarczy folia ochronna – Olsztyn ma najlepsze miejsce do jej założenia!

Folia ochronna, co to jest i jak działa?

Folia stosowana w Bling Factory pochodzi od marki XPEL, czyli światowego lidera w branży. Jest to produkt w pełni bezbarwny i ekstremalnie cienki, dzięki czemu staje się on całkowicie niewidzialny po nałożeniu na samochód. Folia ochronna na auto to 100% pewności, że nie powstaną na nim zarysowania oraz odpryski. Możesz zlecić nałożenie jej na całą powierzchnię auta bądź tylko na wybrane obszary. Tak naprawdę każdy samochód potrzebuje folii PPF, jeżeli chcemy, aby jak najdłużej służył i cieszył oko. W trakcie codziennego użytkowania powstają zarysowania w obszarze klamek czy progów załadunkowych. Oprócz tego podczas manewrów parkingowych mogą powstać otarcia, a nawet te najmniejsze poskutkują trwałym uszkodzeniem lakieru. Jeżeli jesteś fanem dużych prędkości, zapewne nieraz zauważyłeś nieestetyczne odpryski – receptą na nie również jest folia.

Źródło: https://blingfactory.pl/oferta/folie-ochronne/

Folia XPEL — co ją wyróżnia?

To, co wyróżnia folię XPEL to jej zdolność do samoregeneracji. Dzieje się to za sprawą ciepła, pochodzącego np. z promieni słonecznych lub z ciepła garażu. Pod jego wpływem folia regeneruje się, a powstałe na niej zarysowania zabliźniają się. Oznacza to, że już po kilku minutach zadrapania samoistnie znikną! Gdyby tego było mało, folia ochronna na samochód sprawia, iż otrzymuje on ochronę przed odpryskami, grubymi rysami i obtarciami.

Auto Detailing na poziomie premium

Bling Factory folia zostaje wycinana na ploterze według wzorników zamieszczonych w bazie, dzięki czemu jest ona perfekcyjnie dopasowana do samochodu. Zaletą takiej produkcji jest również pełne wyeliminowanie użycia ostrych narzędzi w procesie nakładania folii. Oprócz tego nie ma potrzeby rozbierania samochodu do aplikacji produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj