Przy zakupie używanego samochodu chcielibyśmy mieć jak największą pewność co do faktycznego stanu technicznego danego pojazdu i po to właśnie powstał carVertical raport VIN. Taki raport VIN przedstawi nam najważniejsze informacje o sprawdzanym pojeździe, z których możemy dowiedzieć się przykładowo czy auto nie miało modyfikowanego licznika, ukrytych kolizji lub nie jeździło jako TAXI itd. Dodatkowo przygotowaliśmy kody rabatowe carVertical, o których poniżej.

carVertical kod rabatowy

Standardowy raport VIN od carVertical kosztuje 49,99 PLN, ale poniżej możesz przejść do kodów rabatowych carVertical i obniżyć koszt raportu nawet do 22,5 PLN. Strona partnerska zbiera w jednym miejscu aktualne kody rabatowe carVertical, dzięki którym zaoszczędzimy sporo na raporcie VIN. Wystarczy przejść w interesującą nas ofertę i skorzystać z promocji na raport. Promocje sięgają nawet pond 50%, a więc warto skorzystać, aby zapłacić mniej.

Aby przejść do Kodów rabatowych carVertical, przejdź w link — carVertical kod rabatowy

carVertical raport VIN

W takim raporcie otrzymamy bardzo dużo informacji na temat używanego pojazdu. Firma przeszuka za nas bazy danych zarówno Polskie jak i zagraniczne i przedstawi wszystkie zebrane informacje o pojeździe w jednym miejscu. Rynek używanych samochodów w Polsce stale rośnie i kupujemy coraz więcej aut z „drugiej ręki”. Często takie pojazdy mają ukryte wady techniczne, uszkodzenia, czy nielegalną korektę licznika. Kupując takie auto bez sprawdzania go w raporcie VIN, możemy stracić kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, jeśli przykładowo pojazd ma cofnięty licznik lub ukryte stłuczki. W raporcie VIN możemy otrzymać takie informacje jak:

Przebieg pojazdu — Bardzo ważny element każdego pojazdu. Na jego podstawie mozemy określić zużycie samochodu. Często niestety jest nielegalnie modyfikowany przez co cena samochodu jest mocno zawyżona.

Czy pojazd został skradziony — Zakup skradzionego pojazdu przysporzy nam masę problemów. Nie warto ryzykować. Dostaniemy informacje czy w bazach policyjnych auto nie widnieje jako skradzione. I to nie tylko w Polskich bazach, ale też przykładowo z Czech, Holandii, Norwegi, Włoch, Litwy itd.

Konserwacja — Dowiemy się jakie zabiegi konserwacyjne były wykonywane na pojeździe, czy był wymieniany olej, filtry, jakieś inne naprawy. Oczywiście jeśli takie dane są z autoryzowanych serwisów.

Uszkodzenia — Gdy istnieją informacje o uszkodzeniu pojazdu, otrzymamy je wraz z szacowanymi kosztami, jakie pochłonęła ta naprawa. Zapis uszkodzeń pochodzi aż z 28 krajów. Możemy również otrzymać zdjęcia uszkodzonego pojazdu jeśli istnieją. Dowiemy się wielu istotnych informacji przykładowo czy auto było kiedyś złomowane, po kolizyjne, zregenerowane, demontowane itd.

Cena — przykładowa cena za podobne egzemplarze

Wyposażenie pojazdu

Oraz bardzo wiele innych parametrów i porad, które pomogą nam w zakupie używanego pojazdu.

Ubezpieczenie OC, AC z kodem rabatowym

Często przy kupnie używanego samochodu musimy zakupić nowe ubezpieczenie OC obowiązkowe oraz możemy również skorzystać z nieobowiązkowego ubezpieczenia AC, NNW, Assistance itd. Na rynku mamy wiele porównywarek ubezpieczeń, które pomogą nam dobrać najlepsze ubezpieczenie pojazdu dla nas. Warto też skorzystać z kodów rabatowych, aby dodatkowo zaoszczędzić na ubezpieczeniu. Jeśli zamierzamy zakupić jedynie ubezpieczenie OC, warto wybierać najtańsze opcje. Niektórzy partnerzy współpracują z porównywarkami ubezpieczeń i oferują dodatkowe kody rabatowe na ubezpieczenie OC. Poniżej prezentujemy kod rabatowy Mubi. Aby sprawdzić, jakie są aktualne kody rabatowe do porównywarki Mubi sprawdź poniżej u 2 partnerów do wyboru:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj