pexels-photo-230802Dobre auto używane zakupione bez ryzyka? Wydaje się niemożliwe, ale bez problemu zakupimy samochód, który spełni nasze wymagania. Gdzie? Z pomocą przychodzą salony dealerskie. Na jaki wydatek będziemy musieli się przygotować?

Przekręcony licznik wskazujący nieodpowiadającą rzeczywistości wartość, nieoryginalne części, układy na granicy awarii czy nawet zamaskowane skutki wypadków – to tylko kilka przykładów nieczystych zagrań ze strony nierzetelnych handlarzy samochodami używanymi.

Gdy nie znamy się na motoryzacji i traktujemy informacje w ogłoszeniach jako w pełni odzwierciedlające stan pojazdu, możemy mieć poważny problem. Właśnie dlatego dzisiaj rekomenduje się dokładne sprawdzanie pojazdu przed jego zakupieniem. Jeśli nie jesteśmy w stanie zrobić tego samodzielnie, najlepiej poprosić kogoś, kto zna się na tym lepiej od nas.

Co zyskujemy, kupując używane auto u dealera?

Jest jednak miejsce, gdzie możemy zakupić auto bez ryzyka – znajdziemy je w salonach dealerskich prowadzących sprzedaż pojazdów z drugiej ręki. Gdy interesują cię samochody używane Ford, także znajdziesz je u dealerów marki.

Przede wszystkim w przypadku zakupu u dealera mamy do wglądu dokumenty dotyczące stanu technicznego pojazdu. W przypadku Forda wystawiany jest Certyfikat Jakości Pojazdu zgodnie z systemem oceny DEKRA. Otrzymujemy również 12-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów oraz możemy skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowania.

Ile kosztuje auto używane z salonu?

W salonach Forda prowadzących sprzedaż aut używanych znajdziemy modele nie starsze niż 5 lat i z przebiegiem do 125 000 kilometrów. To mniejsze samochody doskonałe na miasto, na przykład Ford Ka, kupimy też bezpiecznie Forda Focus lub Mondeo, ale możemy też znaleźć takie modele jak Ford Mustang czy Ford Edge, których cena jest znacznie wyższa.

Ze względu na roczniki samochodów dostępnych w sprzedaży ceny zaczynają się zwykle od około 25 000 złotych. Z aktualnymi ofertami możemy zapoznać się już teraz na stronach internetowych dealerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here