Motocykl P51 Combat Fighter

0
14887

Confederate Motors to producent motocykli słynący ze swych nietypowych rozwiązań stylistycznych. Ten amerykański koncern odpowiedzialny jest za tworzenie motocykli określanych mianem egzotycznych, a nawet szalonych. Są to maszyny znacznie odbiegające sylwetką od większości tradycyjnych motocykli. W zależności od modelu mogą przywodzić na myśl jednoślady rodem z filmów Sci-Fi.

 

Dane dotyczące nowego Confederate

 

W przypadku motocykli Confederate mówimy zazwyczaj o edycjach limitowanych i tak też jest z nową propozycją producenta, a mowa tu o modelu P51 Combat Fighter. Wygląd motocykla godny jest swej nazwy i rzeczywiście może kojarzyć się z futurystyczną maszyną bojową. Zadbano tu również o moc, gdzie mamy jednostkę odpowiadającą 200 KM. Moment obrotowy to 230 Nm. Ponadto mówimy tu o silniku typu V-twin, którego pojemność wynosi 2163 cm3. W przypadku hamulców mowa jest o Beringer 4D Aerotek. Warto też nadmienić, że zawieszenie w motocyklu tym jest całkowicie regulowane.

Motocykliści wierni tradycyjnej maszynie nie będą przychylni P51, ale osoby lubujące się w takich maszynach zapewne ucieszy fakt, że model ten w dużej mierze wykonano z włókna węglowego i aluminium, co przekłada się na małą masę, a to z kolei znaczy, że P51 waży zaledwie 226 kg. Na rynek Confederate ma zamiar wypuścić jedynie 61 egzemplarzy P51 Combat Fighter.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj