Ostatnio staje się głośno o motocyklach firmy Junak. Producent ma nam do zaoferowania zarówno motory, skutery, jak i motorowery i są to nowe wersje niezwykle stylowych jednośladów. Warto wspomnieć tu o sportowej odsłonie motocykla Junak.

 

Najważniejsze informacje

Model NK 650 cm3 to piękny motocykl przypominający nie jeden japoński ścigacz. Aerodynamiczna, futurystyczna sylwetka pojazdu z wysoko osadzonym, odsłoniętym silnikiem potrafi mknąć po drogach z prędkością dochodzącą do 180 km/h. Trzeba tu uwzględnić, że Junak ten charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i zwrotnością. Jazda zarówno dla kierowcy, jak i pasażera to komfort, ze względu na starannie wyprofilowane siedzisko i dobry układ zawieszenia. Co do pojemności to jak łatwo odgadnąć wynosi ona 650 cm3. Junak NK 650 to motocykl dostępny w dwóch kolorystykach, a mianowicie model biało-pomarańczowy i czarno-czerwony.

 

Mówimy tu o pojeździe z dwucylindrowym silnikiem, gdzie na jeden cylinder przypadają 4 zawory. Moc to 51 KW, 70 KM. Układ chłodzony jest cieczą. Ponadto Junak ten posiada tarczowe hamulce hydrauliczne zarówno z przodu, jak i z tyłu. Manualna skrzynia biegów, rozrusznik elektryczny. Masa tegoż motocykla to około 206 kg. Junak NK 650 cm3 to jeden z najtańszych motocykli w swej klasie i można go już kupić za niespełna 19 tys. złotych.

 

Jeżeli chodzi o ilość miejsc, to wraz z kierowcą mówimy tu o 2 osobach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj