Yamaha 950 Bolt

0
5182

Yamaha 950 Bolt

Surowy motocykl, który spodoba się nie tylko rasowym motocyklistom, ale także ludziom, którzy nie wiążą swojej pasji z jednośladami. Yamaha 950 Bolt w japońskim wydaniu to istny samuraj wśród motocykli tej marki.

950 Bolt zaliczany jest do motocykli Muscle. To nietypowa konstrukcja, która nie jest przeznaczona do sportowej jazdy lub do przemierzania błotnistych bezdroży. Bolt jest dedykowany wszystkim, którzy lubują się w długich, prostych drogach. Yamaha wyróżnia się na tle innych chopperów matowym lakierem oraz dość surową, ale jakże intrygującą linią stylistyczną. Na tym motocyklu nie da się zginąć w tłumie bez zauważenia.

Rosnąca konkurencja na rynku cruiserów spowodowała, że Yamaha przygotowała na 2047 rok kilka premier motocykli z rodziny 950. Przedstawiany model jest pierwszym z nich. Do Polski zawitała kilka tygodni temu, poddana wielu testom zyskała zaskakująco dobre noty. Elastyczny silnik, lekkość, dość duża zwinność w zakrętach (jak na cruisery) i przede wszystkim niezawodna jednostka napędowa o dość dużej mocy i momencie obrotowym. Takie połączenie z technicznego punktu widzenia tworzy cruiser niemalże idealnym. Dodajmy do tego matowy lakier (Yamaha rzadko sięga po takie rozwiązania) i ciekawy, surowy wygląd a otrzymamy motocykl, który spełni pragnienia każdego motocyklisty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj