Nowy rywal Golfa

0
2106

qoros 3 hatchGolf, niezawodny niemiecki pojazd produkowany przez koncern VW ma nowego rywala. Zaprezentowany na targach w Genewie model firmy Qoros już budzi podziw wśród krytyków motoryzacyjnych i nie tylko. Konkurentem dla Golfa ma być model 3 Hatch. Samochód po raz pierwszy został zaprezentowany na motoryzacyjnych targach w Genewie, gdzie miał swoją premierę.

Na rynku europejskim nie brakuje małych, niezawodnych aut. Jednak marka Qoros uważa, że jej model jest jeszcze lepszy. 3 hatch będzie sprzedawany w 6 wersjach kolorystycznych nadwozia. Na targach model został zaprezentowany na 16 calowych alufelgach, jednak producenta zapewnia, że w Europie pojawią się wersje z 17 oraz 18 calowymi kołami (czyżby Azja znała zapędy Europejczyków odnośnie większych kół?).

Napęd to standardowa jednostka o pojemności 1,6 litra, produkująca 126 koni mechanicznych. Silnik będzie współpracował z 6-biegową skrzynią manualną. Producent jednak nie składa broni i obiecuje, że na rynku pojawi się także wersja z turbo, która będzie cechowała się 150 konnym silnikiem.  Sprzedaż w Europie rozpocznie się w połowie bieżącego roku. Miejmy nadzieję, że model sprawdzi się pod względem jakości i ceny. Wszyscy, którzy widzieli ofertę firmy Qoros na targach w Genewie podkreślają, że nie powinno być z tym problemu, co wróży sukces na rynku Europejskim , a dla VW pewną konkurencję z nowego frontu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj