Harley-Davidson, producent z Milwaukee może zaliczyć rok 2013 d udanych. Opublikowano bowiem statystyki, gdzie firma podaje, że rok 2013 był jednym z najlepszych 12 miesięcy w dziejach firmy. Sprzedano znacznie więcej motocykli, niż konkurencja. To nie wszystko – harley jako jeden z nielicznych na rynku motoryzacyjnym nie popadł w długi mimo inwestycji, które zostały przeprowadzone w minionym roku.

Harley wyliczył, że sprzedał blisko 10% więcej motocykli w 2013, niż w 2012 roku. To najlepszy wynik w tym sektorze. Jednak firma z Milwaukee nie chce na tym poprzestać. Na rok 2014 planowana sprzedaż wynosi blisko 300 tysięcy motocykli. Jeżeli te prognozy się sprawdzą, Harley zmów wysunie się na prowadzenie w swojej klasie. Niewątpliwie pomocne dla firmy okażą się dwa wyczekiwane modele: Street 500 i Street 750, które zapowiadane są niemalże w każdym magazynie motocyklowym, na forach i przez samego producenta, który pokłada wielkie nadzieje w tych właśnie motocyklach.

Przytoczone wyżej modele mają trafi do klientów w Indiach. Europie oraz oczywiście USA.

Podwyższyć statystyki może także znany Project Rushmore, czyli odmłodzenie wielu modeli Harley, które na pewno znajdą nowych nabywców. Pozostaje nam jedynie obserwować prężny progres firmy Harley, który cieszy wszystkich amatorów nieco cięższych maszyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj