bmw x4

Już niedługo w polskich salonach BMW ukaże się nowy model – BMW X4. Auto, które określane jest mianem ekonomicznego i dostosowanego do polskich realiów życia. Auto, na które każdy statystyczny Polak będzie mógł sobie pozwolić.

Po raz pierwszy X4 można było ujrzeć na Międzynarodowych Targach Samochodowych AMI 2014 w Lipsku. Samochód od początku budził wielkie sensacje – jest zwinny, mniejszy, niż seria X5 i X6, ale nie ustępuje mocą.

Proces projektowania tego auta rozpoczęto w 2006 roku. Prace trwały przez 8 lat, a inżynierowie BMW ciągle zmieniali niuanse, aby przygotować X4 do premiery, która będzie miała miejsce w tym roku. Już za kilka miesięcy będzie można zgłosić się do dealerów BMW po odbiór X4.

Koszt tego pięknego cacka to około 150 tysięcy złotych. Nie jest to wygórowana cena, jak za auto z logo BMW. Największą konkurencją dla BMW X4 wydaje się być Porsche Macan, które również jest sprzedawane w polskich salonach. Jednak Polacy nie mają przekonania względem Porsche – dla rodaków to nadal luksusowa marka, która owiana jest stereotypami bogactwa i dużych kosztów eksploatacji. Co innego BMW, które stało się powszechne i często jest widoczne na drogach. Nie dziwi więc fakt, że wielu motoryzacyjnych specjalistów wróży świetlaną przyszłość przed konstruktorami BMW i przed samym modelem X4.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj