genewa2013Genewskie targi motoryzacyjne to jedna z najważniejszych imprez, jakie co roku odbywają się w branży motoryzacyjnej. Tradycyjnie już jak co roku, także i w tym roku targi genewskie otworzą serię innych wystaw związanych właśnie z przemysłem motoryzacyjnym. Trudno więc dziwić się, że wszyscy wielbiciele dwóch czy czterech kółek czekają na tę imprezę z niecierpliwością.

Tradycyjnie już to właśnie na tych targach największe koncerny motoryzacyjne prezentują swoje nowe modele. To właśnie w Genewie premierę mają więc wszystkie innowacyjne rozwiązania, jakie firmy motoryzacyjne postanowiły w tym roku wprowadzić na rynek. Z tego właśnie powodu impreza jest nie lada gratką dla każdego, kto chce być na bieżąco z sytuacją jaka panuje w branży. Swoje nowości w Genewie prezentują między innymi takie firmy jak Opel, Volkswagen, Porsche czy też Audi. Wszyscy uczestnicy targów mogą dokładnie przyjrzeć się najnowszemu designowi samochodów tych marek. Najważniejsze jest jednak to, że podczas targów poznać można także sekrety związane z budową silnika oraz zastosowanymi technologiami, które gwarantują bezpieczne i ekonomiczne korzystanie z pojazdu.

Tegoroczne targi to już osiemdziesiąta trzecia impreza tego typu, jaka odbywa się w Genewie. W tym roku trwać ona będzie cały tydzień i będzie miała miejsce w pierwszej połowie marca, między 11. a 18. To właśnie w tym terminie upublicznione zostaną wszelkie informacje na temat nowości, jakie swoim klientom zaproponują w tym roku wszystkie liczące się w branży firmy motoryzacyjne. Tego wydarzenia nie wolno więc przegapić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj