Qoros 3 Sedan

0
2132

Qoros 3 Sedan to samochód produkcji chińskiej. Swoją premierę miał na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Genewie. Nazwa samochodu początkowo miała być inna. Jednak w wyniku przegranej sprawy sądowej, chiński producent musiał ją zmienić. W rezultacie samochód funkcjonuje już oficjalnie właśnie pod nazwą Qoros 3 Sedan.

Jest to samochód, który niedługo ma wejść do regularnej sprzedaży w Chinach, ale też w Europie. Koncern planuje wprowadzenie go na rynek jednak dopiero w drugiej połowie bieżącego roku. Do tego czasu miłośnicy motoryzacji mogą podziwiać jego ergonomiczną i bardzo nowoczesną sylwetkę na wszelkich targach, pokazach oraz zdjęciach w prasie branżowej. Samochód ten ma długość ponad cztery i pół metra i szerokość nieco mniejszą niż dwa metry. Takie rozmiary sprawiają, że z pewnością będzie wygodnym środkiem lokomocji. Samochód wyposażony jest w napędzany benzyną czterocylindrowy silnik o pojemności 1,6 litra. Pojazd ten posiada także sześciobiegowa przekładnię. Można jednak także zdecydować się na wersję z automatyczną skrzynią biegów oraz podwójnym sprzęgłem. Właściciele koncernu planują także wprowadzenie do produkcji pojazdu o silniku trzycylindrycznym, którego pojemność wynieść ma 1,2 litra.

Chiński samochód obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem komentatorów i miłośników motoryzacji. Obecnie jednak wciąż nie wiadomo, jaka będzie jego cena, gdy zostanie włączony do regularnej sprzedaży. A nie jest trudno domyślić się, że w wielu przypadkach to ona będzie odgrywała główną rolę przy wyborze samochodu przez konsumentów.

qoros

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj