Mężczyźni od zarania dziejów uwielbiają imponować kobietom, co zresztą robią na wiele sposobów. Jednym z nich jest posiadanie odpowiedniego samochodu. W powszechnej opinii utarło się przekonanie, że wszystkie przedstawicielki płci pięknej uwielbiają facetów jeżdżących kosztownymi samochodami.

Tymczasem jak pokazują badania przeprowadzone przez serwis Motors.co.uk, nie jest to wcale prawdą – więc jeżeli ktoś chce kupić sobie drogie auto głównie w tym celu, by podrywać kobiety, niech bardzo dobrze się nad tym zastanowi, ponieważ może osiągnąć efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego. Tymczasem niemalże połowa mężczyzn jest przekonana co do tego, że taki właśnie pojazd zapewni im zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Kobiety uważają zaś dokładnie przeciwnie – są bowiem zdania, że panowie jeżdżący drogimi samochodami nie grzeszą skromnością, są aroganccy i zarozumiali.

80f6312ec4fc42c334ef965a19601565

Co w związku z tym podoba się kobietom? Jak wykazały wspomniane badania – mężczyźni w tzw. ekologicznych samochodach. Przykładowo Toyota Prius jest zatem lepsza od Ferrari. Właścicieli takich pojazdów płeć piękna uznaje za rozważnych, inteligentnych i jeżdżących bezpiecznie. Działa to też i w drugą stronę. Panom najbardziej podobają się panie za kółkami ekologicznych aut. I tutaj zła wiadomość dla kobiet preferujących duże, terenowe samochody. W oczach mężczyzn panie kierujące takimi autami są nieuprzejme i samolubne.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here