Motocykli marki BMW fanom jazdy na dwóch kółkach specjalnie reklamować nie trzeba, na brak zwolenników z całą pewnością nie mogą one narzekać. Jedną z motocyklowych propozycji od BMW jest model K 1600 GTL. To pojazd nadający się idealnie do typowej, turystycznej jazdy.

Wyposażony on został w kompaktowy i bardzo wydajny silnik 6-cylidrowy (cylindry ułożono rzędami). BMW K 1600 GTL jest doskonale przystosowany do długich tras, przy czym zarówno kierowca, jak i pasażer nie powinni narzekać na niedostateczną wygodę. Przy siedzeniu kierowcy pojazd ma wąską sylwetkę. Kierowca jest wysunięta dość mocno w tył, więc nawet i przez parę ładnych godzin można komfortowo i bez uczucia zmęczenia prowadzić motocykl. Pasażerowi też wygód nie brakuje. Jego siedzenie jest duże, z odpowiednim oparciem.

Producent zadbał również i o poziom bezpieczeństwa, m. in. poprzez wyposażenie motocykla w inteligentne doświetlenie zakrętów (nie ma tego w wersji podstawowej, jest to opcja dodatkowa). Uwagę przykuwa również prezentujące się bardzo nowatorsko zawieszenie przednie. Jedną z opcji znajdujących się na wyposażeniu dodatkowym jest elektroniczny system regulujący zawieszenie – bardzo funkcjonalna rzecz, ponieważ sposób poruszania się motocykla po drodze kierowca może dopasować i do panujących na drodze warunków, i do własnych preferencji. Ile trzeba zapłacić za K 1600 GTL? W wersji podstawowej – ok. 95 tys. zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj