Producenci camperów – tym firmom można zaufać

0
291

To miała być tylko chwilowa moda. Tymczasem zainteresowanie kamperami nie słabnie, co też jasno pokazuje, że Polacy pokochali tę formę spędzania weekendów czy wakacji. Karawaning zyskuje coraz większą popularność i nie ma w tym nic dziwnego. Swoboda, wolność wyboru miejsca wypoczynku, brak konieczności rezerwowania noclegów w coraz droższych hotelach, bliskość natury – te argumenty jednoznacznie przemawiają za spróbowaniem karawaningu. Jeśli masz to już za sobą i chcesz zrobić kolejny krok, którym jest zakup własnego pojazdu kempingowego, to na dobry początek przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się z niego, którzy producenci camperów są szczególnie godni zaufania.

Hymer

Hymer to jeden z najbardziej renomowanych producentów camperów na świecie. Ta niemiecka marka słynie z bezkompromisowego podejścia do jakości. Kampery Hymer wyróżniają się przy tym ciekawym designem, znakomitą funkcjonalnością oraz zastosowaniem szeregu nowoczesnych technologii zwiększających komfort i bezpieczeństwo podróży.

W ofercie Hymer znajdziesz wszystkie rodzaje kamperów: od kamper vanów (np. HYMER Grand Canyon S z namiotem na dachu), przez półintegry (np. idealny dla 2-3 osób HYMER B-Class MasterLine T), aż po integry (np. zbudowany na Citroenie HYMER Exsis-i 580 Pure z miejscem do spania dla 4 osób).

Buerstner

To kolejny niemiecki producentów camperów, któremu można w ciemno zaufać. Marka Buerstner cieszy się uznaniem w całej Europie. Użytkownicy i właściciele tych kamperów cenią je za niezawodność, solidność, dobre spasowanie elementów zabudowy, jak i przemyślane rozwiązania w zakresie przechowywania, co jest niezwykle ważne w kontekście podróży kamperem.

W ofercie Buerstner znajdziesz zarówno kampery – w tym integra (np. bardzo komfortowy model Elegance z miejscem do spania dla 4 osób) i półintegra (np. popularny model Lyseo TD Harmony Line zbudowany na podwoziu Fiata Ducato), jak i kamper vany (np. model Campeo wyróżniający się dużą ilością miejsca do przechowywania). Marka produkuje ponadto wysokiej jakości przyczepy kempingowe.

Sunlight

Sunlight to marka pojazdów kempingowych, która przekonuje do siebie przede wszystkim doskonałym stosunkiem ceny do jakości (należy do grupy Erwin Hymer). Warto się zainteresować jej ofertą wtedy, gdy dysponujesz nieco niższym budżetem, ale zależy Ci też na solidności i funkcjonalności.

W ofercie marki Sunlight znajdziesz wszystkie rodzaje kamperów, w tym kamper vany, vany, półintegry, integry oraz popularne wśród rodzin alkowy (dodatkowe miejsce do spania pozwala zwiększyć wykorzystanie przestrzeni zabudowy i gwarantuje bardziej funkcjonalny układ wnętrza – sprawdź np. model Sunlight A68, którym wygodnie może podróżować aż 6 osób).

Dlaczego wybór odpowiedniego producenta kamperów jest tak ważny?

Kamper kupuje się raz na wiele lat – to trochę tak, jak z mieszkaniem (oczywiście zachowując wszelkie proporcje). Zrozumiałe jest natomiast, że wiele osób rozważających nabycie pojazdu kempingowego, zwłaszcza fabrycznie nowego, bierze pod uwagę kryterium ceny.

Nie powinien to być jednak wyłączny czynnik decyzyjny. Wybierając kampera warto skupić się na modelach czołowych, renomowanych producentów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w produkcji pojazdów kempingowych. Przekłada się ono nie tylko na solidność i bezawaryjność, ale także wysoką funkcjonalność, bezproblemowy serwis i rzetelne warunki gwarancji.

Porównaj campery czołowych producentów w jednym miejscu

Każdy z opisanych producentów camperów gwarantuje bardzo wysoką jakość, solidne wykonanie, użycie dobrych materiałów, a przy tym wieloletnią niezawodność pojazdu. Są jednak między nimi pewne różnice, przede wszystkim w zakresie sposobu zagospodarowania wnętrza zabudowy.

Stąd dobrym pomysłem będzie wybranie się do salonu, w którym masz możliwość porównania kamperów Buerstner, Hymer i Sunlight „na żywo”. Koniecznie zajrzyj do Hymer Poznań w Sadach koło Poznania, jednego z największych salonów sprzedaży kamperów, przyczep kempingowych i kamper vanów w regionie. Szczegóły sprawdź na stronie https://hymerpoznan.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj