Ubezpieczenie OC pojazdu jest obowiązkiem każdego kierowcy. Za brak aktualnego ubezpieczenia grożą surowe sankcje, a wysokość naliczanych każdego dnia odsetek jest bardzo wysoka. To dlatego tak ważne jest, by zadbać o aktualną polisę ubezpieczeniową. Jak jednak wybrać odpowiednią polisę, aby nie przepłacić, a nawet nieco zaoszczędzić? Najłatwiejszym na to sposobem jest skorzystanie z porównywarki i wyszukiwarki ofert Mubi.

Mubi OC – czym jest?

Mubi OC jest wyjątkowo wygodną i intuicyjną wyszukiwarką i porównywarką ubezpieczeń OC/AC. Wystarczy jedynie podać kilka podstawowych danych, jak marka samochodu, jego stan techniczny, przebieg czy wiek i doświadczenie kierowcy, by wyszukiwarka błyskawicznie odnalazła atrakcyjne oferty ubezpieczeń. Korzystanie z porównywarki jest o tyle wygodne, że wszystkie dostępne oferty mamy w jednym miejscu. To spora oszczędność czasu. Wszystkie wartości, promocje czy okazje mamy przed oczami w łatwym do zestawienia ze sobą układzie, wybór najlepszej oferty jest więc o wiele łatwiejszy i mniejsze jest ryzyko popełnienia błędu. Dodatkową opcją atrakcyjną dla klientów jest możliwość korzystania z promocji i rabatów, które oferuje serwis swoim klientom.

Mubi promocje, z których warto skorzystać

Mubi oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje, z których zdecydowanie warto skorzystać. Jedną z nich jest cashback 150 zł za zakup policy OC/AC. Warunkiem otrzymania zwrotu od Mubi jest wykonanie kalkulacji polisy OC poprzez link promocyjny do dnia 31 maja 2023 roku i zakup ubezpieczenia w ciągu 12 miesięcy. Czas trwania promocji obejmuje okres od 1.02.2023 do 31.05.2023. Z oferty można skorzystać dwukrotnie w ciągu 24 miesięcy. To korzystne dla osób, które posiadają dwa pojazdy, gdyż mogą one otrzymać zwrot za zakup ubezpieczeń dla obu pojazdów. Pod uwagę bierze się to, kto ubezpiecza samochód, a nie to, kto jest jego właścicielem.

Jak skorzystać z opcji cashback 150zł?

Aby otrzymać bonus od Mobi w wysokości 150 zł, należy wykonac kilka prostych kroków. Po pierwsze, należy wejść w porówywnarkę ubezpieczeń z użyciem linku z kodem konkursowym. Następnie należy dokonać kalkulacji polisy i zaakceptować regulamin. Kolejnym krokiem jest zakup ubezpieczenia przy użyciu portalu Mubi w ciągu 12 miesięcy od dnia przeprowadzenia kalkulacji i opłacenie polisy bądź jej raty. Po wypełnieniu powyższych warunków, pora na drugą część zadania. Na stronie bonusu należy wypełnić formularz kontaktowy i podać wymagane dane w ciągu 90 dni od dnia zakupu ubezpieczenia. Podstawowe dane to numer rejestracyjny samochodu i numer telefonu. Konieczne jest także udzielenie odpowiedzi na proste pytanie konkursowe- „Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce”. Następnie pozostaje już jedynie uzupełnienie numeru konta do przelewu zwrotu. Jeżeli dodane zostanie potwierdzenie płatności za ubezpieczenie, cały proces zwrotu pieniędzy na konto będzie przyspieszony. Mubi zwrot 150 zostaje przesłany na konto w ciągu 30 dni od zgłoszenia się do akcji, a nagrodę otrzyma każdy, kto spełni warunki konkursowe.

Dodatkową opcją uzyskania zwrotu od Mubi jest polecenie usługi swoim znajomym. Każdy, kto zakupi polisę w Mubi, na podany adres meilowy otrzyma wiadomość z indywidualnym linkiem promocyjnym. Za polecenie portalu i zakup ubezpieczenia z linku, osoba polecająca otrzyma 50 zł, a osoba korzystająca z polecenia- 150 zł bonusu. Limit nagrody dla polecającego to 2000zł. Co więcej, osoba kupująca polisę z polecenia otrzyma mubi kod rabatowy, czyli zniżkę na ubezpieczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj