Metody na otwieranie samochodu bez kluczyka

0
65

Otwieranie samochodu bez kluczyka może być potrzebne w różnych sytuacjach. Najczęstszą z nich, choć nie jedyną, jest zatrzaśnięcie kluczyków w pojeździe. Co zrobić, gdy to nas dotknie tego rodzaju problem i nie będziemy mogli dostać się do swojego pojazdu? Poniżej znajdziesz najlepsze rozwiązanie!

Samodzielne otwierania zablokowanych drzwi auta

W Internecie znaleźć można sporo różnorodnych poradników na to, jak samemu otworzyć drzwi pojazdu, gdy są one z różnych powodów zablokowane. Jedną z nich jest metoda „na wieszak”, do której wykonania potrzebna jest dmuchana poduszka oraz długi drut. Poduszkę umieszcza się pomiędzy górną częścią ramy drzwi a uszczelką, a następnie pompuje do uzyskania przestrzeni, za pomocą której do wnętrza auta wprowadza się odpowiednio przygotowany drut. Za jego pomocą można podnieść blokadę drzwi lub złapać za wewnętrzną klamkę i otworzyć drzwi. Z pozoru banalne do wykonania, jednak w praktyce tego rodzaju działania realizowane przez osoby bez wiedzy i umiejętności, mogą spowodować więcej szkody niż pożytku. Skutkować one mogą uszkodzeniem uszczelki, wgnieceniami w drzwiach oraz zarysowaniem lakieru, co z kolei może być kosztowne w naprawie. Nie ma co również stosować innej metody, która często przychodzi do głowy w pierwszym odruchu, czyli wybijaniem szyby. To również oznacza wydatki związane ze wstawieniem nowej.

Brak odpowiedniej wiedzy technicznej, umiejętności i profesjonalnych narzędzi to pierwsze sygnały, które powinny powstrzymać nas przed samodzielnymi próbami dostania się do pojazdu. Dużo skuteczniej i bezpieczniej jest powierzyć awaryjne otwieranie samochodu fachowcom.

Bezinwazyjne otwieranie auta bez zastosowania kluczyka

Otworzenie zablokowanych drzwi samochodowych bez zastosowania kluczyka jest możliwe. Tego rodzaju usługami zajmują się ślusarze. Nie każdy specjalista od zamków będzie jednak odpowiedni do przeprowadzenia takiej usługi. Wymaga ona bowiem wprawy oraz wiedzy na temat systemów zabezpieczeń stosowanych przez producentów samochodów, a także sprzętu koniecznego do bezinwazyjnego otwierania pojazdów. Z tego powodu najskuteczniejszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z rzetelną firmą ślusarską, która specjalizuje się w wykonywaniu nawet skomplikowanych usług na zamkach w drzwiach.

Jak wybrać firmę do awaryjnego otwierania samochodu?

Dobrym partnerem do współpracy w zakresie awaryjnego otwierania samochodów jest Pogotowie zamkowe. Firma działa w branży od lat, a w przeciągu swojej działalności pomogła tysiącom osób wyjść z trudnych sytuacji związanych z zamkami, w tym również zamkami samochodowymi. Systematyczne szkolenia zatrudnionych ślusarzy w zakresie technik otwierania pojazdów i stosowanych przez producentów samochodów systemów zabezpieczeń, wyposażenie w nowoczesny sprzęt ślusarski do bezszkodowej realizacji usług, a także dostępność przez 7 dni w tygodniu to tylko niektóre z atutów, jakie posiada Pogotowie zamkowe. Sprawdź więcej informacji o firmie i jej działaniach na stronie wchodząc na stronę https://www.pogotowie-zamkowe-katowice-24h.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj